Dostępność

Otwornica diamentowa do gresu na sucho i mokro 6 mm Draumet
Kod
8434
Producent

Otwornica diamentowa na sucho i mokro 6 mm Draumet jest przeznaczona do takich materiałów, jak gres, ceramika, terakota, marmur, granit i inne kamienie. Producent zadbał o mocna konstrukcję, co zdecydowanie wpływa na żywotność narzędzia.

37,80 zł

Otwornica diamentowa do gresu -DRAUMET
Kod
7037
Producent

Otwornica diamentowa do gresu - DRAUMET na szlifierkę kątową do wiercenia na sucho znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie planujesz pracę wykończeniowe. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, wiercenie pod różne elementy staje się wręcz przyjmnością.

48,50 zł
41,90 zł

Otwornica diamentowa do gresu 35 mm Faster Tools
Kod
4694
Producent

Wysokiej jakości otwornica o średnicy 35 mm z nasypem diamentowym marki Faster Tools wykorzystywana jest w pracy na sucho. Narzędzie jest kompatybilne z wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami.

43,90 zł

Otwornica diamentowa do gresu 6 mm Faster Tools
Kod
4686
Producent

Profesjonalna otwornica diamentowa 6 mm marki Faster Tools wykonana ze stali narzędziowej z wysokiej jakości nasypem diamentowym. Przeznaczona do wiercenia m.in w takich materiałach jak: gres, terakota, granit, marmur, płytki ceramiczne.

7,60 zł

Otwornica diamentowa do gresu 22 mm Faster Tools
Kod
4691
Producent

Otwornica diamentowa do gresu i innych twardych materiałów to propozycja marki Faster Tools. Narzędzie o średnicy 22 mm wykonane zostało z mocnej stali narzędziowej, wzmocnionej nasypem diamentowym.

29,80 zł

Otwornica diamentowa do gresu 100 mm Faster Tools
Kod
4704
Producent

Otwornica diamentowa do gresu 100 mm Faster Tools to najlepszej klasy osprzęt kompatybilny z wiertarkami i wiertarko-wkrętarkami. Samochłodząca i wydajna otwornica wykorzystywana jest do pracy na sucho.

119,30 zł

Otwornica diamentowa do gresu 73 mm Faster Tools
Kod
4702
Producent

Otwornica diamentowa do gresu 73 mm Faster Tools to narzędzie o wysokich właściwościach użytkowych, przeznaczone do pracy na sucho w gresie i innych twardych materiałach. Wykorzystywana głównie przez profesjonalne przedsiębiorstwa przemysłu i rzemiosła.

89,50 zł

Otwornica diamentowa do gresu 83 mm Faster Tools
Kod
4703
Producent

Otwornica diamentowa do gresu 83 mm Faster Tools stworzona została z mocnej stali narzędziowej z nasypem diamentowym. Takie połączenie świadczy o doskonałej budowie narzędzia i jego długiej żywotności.

101,60 zł

Otwornica diamentowa do gresu 65 mm Faster Tools
Kod
4701
Producent

Otwornica diamentowa do gresu 65 mm Faster Tools to wysokiej jakości osprzęt do elektronarzędzi (wiertarek, wiertarko-wkrętarek) stosowany w pracach wykończeniowych, budowlanych i wielu innych gałęziach przemysłu i rzemiosła.

79,20 zł