Dostępność

Taśma malarska NIEBIESKA - FASTER TOOLS
Kod
PL4619PROMO
Producent

Taśma malarska marki FASTER TOOLS jest specjalnie przygotowana do długotrwałego utrzymywania się na powierzchni i łatwego usuwania bez uszkodzenia podłoża oraz pozostawiania śladów kleju. To najlepszy wybór zarówno dla profesjonalisty, jak i dla indywidualnego użytkownika.

11,00 zł

Taśma malarska - FASTER TOOLS
Kod
PLTM50
Producent

Taśma malarska marki FASTER TOOLS służy do zabezpieczania stolarki i różnych elementów przed zabrudzeniem farbą podczas malowania. Zdecydowanie ułatwia pracę malarzom.

18,00 zł

Taśma tynkarska pomarańczowa 48 mm x 20 m - FASTER TOOLS
Kod
PL5848
Producent

Taśma tynkarska marki FASTER TOOLS doskonale sprawdza się na chropowatych powierzchniach takich jak: tynk lub cegła. Specjalna technologia sprawia, że produkt łatwo się przerywa, co ułatwia użytkowanie.

5,90 zł

Taśma do połączeń - FASTER TOOLS
Kod
PLPL2420
Producent

Taśma marki FASTER TOOLS to niezbędne narzędzie przy łączeniu płyt kartonowo-gipsowych, po zastosowaniu produktu połączenia nie pękają. Jest wykonana z włókna szklanego z delikatną warstwą kleju.

10,00 zł

Taśma do połączeń 25 m / 50 mm z włókna szklanego - FASTER TOOLS
Kod
2045
Producent

Taśma do połączeń marki FASTER TOOLS jest wykonana z włókna szklanego, służy do naprawy mikropęknięć, rys i innych niedoskonałości ściany. Wykorzystywana także do łączenia płyt gipsowo - kartonowych.

3,00 zł