Dostępność

Skrobaczka do szyb ICE CAR 2 nieb.+ zmiotka - DRAUMET
Kod
IZCAR2-B333
Producent

Skrobaczka do szyb ICE CAR 2 nieb.+ zmiotka jest to wysokiej jakości narzędzie przydatne każdemu kierowcy w okresie zimowym. Solidna oraz wytrzymała konstrukcja dodatkowo wyposażona w zmiotkę do zgarniania śniegu zalegającego na aucie.

6,10 zł

Skrobaczka do lodu KAJ czerwona (krótka) - FASTER TOOLS
Kod
IZS1-B333
Producent

Skrobaczka do lodu KAJ - czerwona (krótka) jest to niezbędne narzędzie dla każdego kierowcy podczas zimy. Solidna i trwała konstrukcja.

0,80 zł

Skrobaczka do szyb ALASKA niebieska (długa) - FASTER TOOLS
Kod
IZS3-B333
Producent

Skrobaczka do szyb ALASKA niebieska (długa) jest to funkcjonalne narzędzie niezbędne dla każdego kierowcy podczas zimy. Idealnie nadaje się do skrobania szyby skutej lodem.

1,00 zł

Skrobak do szyb - STANLEY
Kod
28-590-0
Producent

Skrobak do szyb firmy STANLEY wykorzystywany do usuwania trudnych zabrudzeń z różnych powierzchni. Przeznaczony jest głównie do zeskrobywania farby, kleju, lakierów oraz fug.

7,50 zł

Skrobaczka do szyb ALASKA PLUS-MIX + rękawica - DRAUMET
Kod
IZS3A-B333
Producent

Skrobaczka do szyb ALASKA PLUS-MIX + rękawica jest to funkcjonalne narzędzie niezbędne dla każdego kierowcy podczas zimy. Dodatkowo wyposażone w rękawice chroniącą przed zimnem.

9,70 zł

Skrobaczka do szyb - HIGO
Kod
5381
Producent

Skrobaczka do szyb to funkcjonalne narzędzie do usuwania lodu z szyb samochodowych. Wykonana z trwałych materiałów.

2,50 zł

Skrobaczka do szyb z szczotką SnowXpert - FISKARS
Kod
1019352
Producent

Skrobaczka do szyb SnowXpert 1019352 jest to bardzo wytrzymała oraz trwała konstrukcja. Bezproblemowo zdrapuje lód z szyby. Obowiązkowe narzędzie dla każdego kierowcy zimą.

62,80 zł