Dostępność

Kalosz gumofilc BORYNA - PROTECT2U
Kod
5398
Producent

Kalosze marki PROTECT2U są bardzo trwałe i wygodne, ponieważ zostały wykonane z materiału PVC, metodą wtryskową. Zostały ocieplone, dlatego jak najbardziej nadają się do prac wykonywanych na zewnątrz. Przeznaczone do użytku codziennego.

109,50 zł

Kalosz damski w kwiaty PROTECT2U PCV
Kod
8307
Producent

Kalosz damski w kwiaty PROTECT2U wykonany z modyfikowanego PCV to trwałe, odporne na uszkodzenia i wygodne obuwie ,które znakomicie sprawdzi się w pracach ogrodowych i porządkowych.

56,40 zł

Klapki HERO 890 zielone - PROTECT2U
Kod
728900439A
Producent

Klapki HERO zielone marki PROTECT2U wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa EVA. Charakteryzują się niską wagą, paskiem na piętę oraz elastycznością. Przeznaczone przede wszystkim do prac w ogrodzie.

22,80 zł

Kalosz męski - PROTECT2U
Kod
5405
Producent

Kalosz męski marki PROTECT2U są bardzo trwałe i wygodne, wykonane z tworzywa EVA, które gwarantuje mniejsze zmęczenie stóp podczas użytkowania niż w kaloszach wykonanych z PVC. Materiał EVA utrzymuje również ciepło wewnątrz buta, gdy na zewnątrz jest bardzo zimno. Kalosze posiadają wyjmowany ocieplacz, co pozwala na możliwość osuszenia. Podeszwa antypoślizgowa zwiększa bezpieczeństwo. Do użytku codziennego jak i w branży przemysłowej czy budowlanej.

78,80 zł

Kalosze ogrodowe damskie PCV czarne w kropki rozm. 36 PROTECT2U
Kod
6901
Producent

Kalosze ogrodowe damskie PCV czarne w kropki rozm. 36 PROTECT2U to but roboczy przeznaczony do prac ogrodowych. Świetnie sprawdzą się, gdy pogoda nie dopisuje, a nowoczesny desing zadowoli użytkowniczki stawiające również na estetykę wykonania.

49,70 zł