Dostępność

Sznurek traserski POWERWINDER - STANLEY
Kod
47-465-0
Producent

Sznur traserski marki STANLEY idealny do wytaczania powierzchni. Posiada spust korby, który uwalnia sznur bez konieczności pracy nią. Obudowa jest wykonana z półprzezroczystego, odpornego na uderzenia tworzywa ABS, co ułatwia kontrolę poziomu kredy.

56,40 zł

Sznur traserski OPP - STANLEY
Kod
47-443-0
Producent

Sznur traserski marki STANLEY jest przeznaczony do wyznaczania powierzchni, może być również użyty jako pion. Posiada obudowę wykonaną z tworzywa ABS, odporną na uderzenia.

38,70 zł

Sznurek traserski FATMAX - STANLEY
Kod
47-681-0
Producent

Sznur traserski marki STANLEY jest bawełniano - poliestrowy, cechuje się wysoką wytrzymałością. Posiada wielofunkcyjny mechanizm naciągu oraz zawiera pojemnik z kredą.

54,10 zł

Sznur traserski - obudowa z aluminium - STANLEY
Kod
47-100-0
Producent

Sznur traserski z aluminiową obudową marki STANLEY posiada zamocowany uniwersalny haczyk na końcu. Dodatkowo może być również używany jako pion. Doskonały stosunek jakości do ceny.

38,50 zł

Sznur traserski FATMAX - STANLEY
Kod
47-480-0
Producent

Sznur traserski marki STANLEY idealny do wytaczania powierzchni. Posiada spust korby, który uwalnia sznur bez konieczności pracy nią. Jego przezroczysty wizjer umożliwia łatwą kontrolę poziomu kredy w zasobniku.

93,50 zł

Wkład wymienny do sznurków traserskich - STANLEY
Kod
47-101-0
Producent

Wkład wymienny linki do sznurków traserskich marki STANLEY pasuje do wszystkich rodzajów sznurków traserskich. Doskonały stosunek jakości do ceny.

13,20 zł