Dostępność

Grabie do liści - FORESTER
Kod
1466
Producent

Grabie marki FORESTER przeznaczone do zgrabiania liści. Głowica została wykonana z utwardzonej stali oraz posiada zęby o zaostrzonych krawędziach.

8,60 zł

Grabie do liści z regulacją - FASTERTOOLS
Kod
1828
Producent

Grabie typu wachlarzowego marki FASTERTOOLS z regulacją umożliwiającą odpowiednie dobranie rozstawu zębów do wykonywanej pracy. Przeznaczone przede wszystkim do zgrabiania liści. Głowica została wykonana z płaskiego drutu sprężynowego.

17,50 zł

Grabie do liści - FASTER TOOLS
Kod
2544
Producent

Grabie marki FASTER TOOLS umożliwiające odpowiednie dobranie rozstawu zębów do wykonywanej pracy. Przeznaczone przede wszystkim do zgrabiania liści. Głowica została wykonana z płaskiego drutu sprężynowego.

28,60 zł

Grabie 16-zębne QuikFit - FISKARS
Kod
1000654
Producent

Grabie marki FISKARS przeznaczone do grabienia oraz wyrównywania większych powierzchni terenu. Konstrukcja oraz materiały z których zostały zrobione sprawiają, że narzędzie to jest bardzo wytrzymałe.

53,20 zł

Grabie do róż QuikFit - FISKARS
Kod
1000651
Producent

Grabie marki FISKARS dzięki unikalnemu kształtowi głowicy, idealnie nadają się do pracy między delikatnymi roślinami. Wykonane zostały z wysokiej jakości hartowanej stali borowej. Kompatybilne ze wszystkimi trzonkami QuikFit.

59,90 zł

Grabie do liści QuikFit - FISKARS
Kod
1001412
Producent

Grabie do liści marki FISKARS przeznaczone do prac w trudno dostępnych miejscach. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Przydatne w każdym ogrodzie.

38,40 zł

Grabie do liści Solid - FISKARS
Kod
1014915
Producent

Grabie marki FISKARS przeznaczone do zgrabiania liści i skoszonej trawy na rozległych terenach. Dzięki swej wielkości i elastycznym zębom znacząco przyśpieszają pracę.

32,30 zł

Grabie ogrodowe Solid L12 - FISKARS
Kod
1014811
Producent

Grabie ogrodowe marki FISKARS przeznaczone do zgarniania i wyrównywania ziemi. Głowica została wykonana z hartowanej stali a trzonek z drewna.

40,90 zł

Grabie uniwersalne Solid - FISKARS
Kod
1014917
Producent

Grabie marki FISKARS posiadają szeroką, elastyczną głowicę, która umożliwia pracę na dużych powierzchniach. Cechują się specjalnym kształtem głowicy, która oprócz grabienia wysokiej, długiej trawy pozwala dodatkowo na wyrównywanie gleby.

36,80 zł