Dostępność

Szczypce do łączenia profili metalowych - STANLEY
Kod
69-100-1
Producent

Szczypce marki STANLEY z mocną stalową konstrukcją oraz optymalnym przełożeniem dźwigni zapewniają stałe połączenie profili metalowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.

534,10 zł

Szczypce do profili aluminiowych 300 mm Faster Tools
Kod
8183
Producent

Szczypce do profili aluminiowych 300 mm Faster Tools stosowane są do łączenie blach na zasadzie wyginania profili aluminiowych. Posiadają gumowy uchwyt, który umacnia chwyt i poprawia komfort pracy. Dedykowane do prac montażowych w przemyśle i rzemiośle.

99,10 zł

Szczypce do profili aluminiowych 255 mm Faster Tools
Kod
8182
Producent

Szczypce do profili aluminiowych 255 mm Faster Tools stosowane są przy wyginaniu profili aluminiowych w celu połączenia ze sobą poszczególnych elementów. Znajdują zastosowanie przy montażach profili metalowych pod płyty gipsowo-kartonowe, w pracach blacharskich i dekarskich.

85,90 zł

Szczypce do blachy i profili aluminiowych 75 mm Faster Tools
Kod
8186
Producent

Szczypce do blachy i profili aluminiowych 75 mm Faster Tools znajdą swoje zastosowanie w budownictwie, blacharstwie, wykończeniowych pracach dekarskich, czy w serwisie klimatyzacji. Wykonane zostały z mocnej stali węglowej oraz niklu.

99,30 zł

Szczypce do blachy i profili aluminiowych 150 mm Faster Tools
Kod
8185
Producent

Szczypce do blachy i profili aluminiowych 150 mm Faster Tools są przeznaczone do kształtowania profili aluminiowych oraz blach. Posiadają gumowy uchwyt, który umacnia chwyt i poprawia komfort pracy. Znajdują zastosowanie w budownictwie, serwisie klimatyzacji, wykończeniowych pracach dekarskich i w blacharstwie.

110,10 zł