Dostępność

Uchwyt do przenoszenia płyt g-k (mimośrodowy) Faster Tools
Kod
8191
Producent

Uchwyt do przenoszenia płyt g-k (mimośrodowy) Faster Tools wykonany został z mocnej stali węglowej i tworzywa sztucznego. Przeznaczony do użytku wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przeniesienia płyty o dużych, nieporęcznych gabarytach.

80,30 zł

Podnośnik do płyt kartonowo-gipsowych (nożny) Faster Tools
Kod
8189
Producent

Podnośnik do płyt kartonowo-gipsowych (nożny) Faster Tools wykonany z oksydownej stali węglowej, która zapewnia długą żywotność narzędzia. Produkt ułatwi przenoszenie dużych i nieporęcznych przedmiotów, szczególnie przydatny w firmach remontowo-budowlanych.

58,00 zł

Podnośnik do płyt g-k Faster Tools
Kod
8190
Producent

Podnośnik do płyt g-k Faster Tools to niezawodny produkt podczas prac wykończeniowych związanych z montażem płyt kartonowo-gipsowych. Solidna konstrukcja i prosta obsługa to niewątpliwe atuty narzędzia stosowanego głównie w przemyśle i rzemiośle.

32,60 zł

Strug do płyt g-k Faster Tools
Kod
8188
Producent

Strug do płyt g-k Faster Tools to niezwykle przydatny przedmiot podczas prac wykończeniowych, służący do fazowania płyt kartonowo-gipsowych. Produkt w trwałej obudowie z tworzywa sztucznego posiada dwa ostrza wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej.

34,60 zł

Nosidło do płyt GK Faster Tools
Kod
4642
Producent

Nosidło do płyt gk zaprojektowane przez markę Faster Tools o nośności 80 kg pozwala na wygodne przemieszczanie nieporęcznych ładunków takich jak: płyty karton-gips, OSB, arkusze blachy, a także drzwi czy szyby. Znakomicie sprawdzi się w przedsiębiorstwach remontowo-budowlanych, firmach montażowych, a także w zakładach przemysłowych.

34,20 zł

Zdzierak 140 x 40 mm Faster Tools
Kod
1161
Producent

Zdzierak 140 mm Faster Tools to uniwersalne narzędzie, przeznaczone głównie do płyt gipsowych, sprawdzi się również we wstępnych obróbkach drewna czy tworzyw sztucznych. Produkt pozwala skrobać, kształtować oraz wygładzać powierzchnię roboczą.

16,00 zł

Zdzierak 250 x 40 mm Faster Tools
Kod
1162
Producent

Zdzierak 250 x 40 mm Faster Tools to narzędzie ręczne o mocnym ostrzu wykonanym ze stali węglowej oraz obudowie z tworzywa sztucznego. Produkt pozwala na pracę z płytami gipsowymi, ale również na wstępną obróbkę drewna i tworzywa sztucznego.

27,20 zł

Ostrze do zdzieraka - FASTER TOOLS
Kod
4943
Producent

Ostrze marki FASTER TOOLS jest przeznaczone do zdzieraków do płyt gipsowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.

9,80 zł

Przyrząd do cięcia płyt gipsowo-kartonowych - STANLEY
Kod
STHT1-16069
Producent

Przyrząd do cięcia płyt firmy STANLEY dzięki dwóm przeciwstawnym stalowym kołom umożliwia cięcie płyty gipsowo-kartonowej z dwóch stron jednocześnie. Maksymalna grubość płyty do cięcia to 15 mm.

111,70 zł