Betoniarka elektryczna (do betonu, zapraw i in.) 120 l Faster Tools
Kod
6327
Producent

Betoniarka elektryczna (do betonu, zapraw i in.) 120 l Faster Tools doskonale sprawdzi się podczas budowy domu oraz do drobnych prac przydomowych takich jak: wylewki, mieszanie tynków oraz prace wykończeniowe.

1 142,40 zł

Frezarka ręczna 2000W DW625E-QS - DeWALT
Kod
DW625E-QS
Producent

Frezarka górnowrzecionowa marki DeWalt , o mocy wyjściowej 2000 W z przeznaczeniem do prac profesjonalnych.

2 998,90 zł

Klucz udarowy 1/2" 18V 2 aku 4,0Ah kufer - DeWALT DCF880M2-QW
Kod
DCF880M2-QW
Producent

Klucz udarowy 1/2" 18V 2 aku 4,0Ah kufer DeWALT jest to wysokiej jakości narzędzie, charakteryzujące się ergonomiczną konstrukcją i gumowym uchwytem, który zwiększa komfort podczas pracy. Wyposażony w silnik bezszczotkowy, zwiększający wydajność urządzenia. Idealnie odnajduje się podczas pracy na małych przestrzeniach.

1 904,50 zł
1 337,25 zł

Klucz udarowy elektryczny z regulacją momentu obrotowego Tresnar
Kod
4664
Producent

Klucz udarowy elektryczny z regulacją momentu obrotowego Tresnar o solidnej konstrukcji i optymalnych parametrach sprawnie odkręci i dokręci śruby i nakrętki. Urządzenie o mocy 1010 W oferowane jest w zestawie z nasadkami o wymiarach: 17, 19, 21 oraz 22 mm.

413,50 zł

Kosiarka elektryczna 1100W 33cm - MAKITA
Kod
ELM3311
Producent

Elektryczna kosiarka do trawy marki MAKITA o bardzo dobrych parametrach, która pozwala na cięcie trawy bez kosza, cięcie trawy z koszem i zbieranie liści. Lampka sygnalizująca podłączenie zasilania jest dodatkowym atutem tego urządzenia.

457,60 zł

Podkaszarka - HURRY UP
Kod
7202
Producent

Akumulatorowa podkaszarka żyłkowa przystosowana do zmiany rękojeści.

86,60 zł

Kosa spalinowa z nożem Forester
Kod
6371
Producent

Kosa spalinowa z nożem Forester o mocy 2,3 kW to doskonałe narzędzie do podkaszania trawy nawet w trudno dostępnych miejscach. Świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie tradycyjna kosiarka nie jest w stanie dotrzeć. Kosa o wadze 7,67 kg jest lekkim, poręcznym narzędziem, a zbiornik paliwa o pojemności 1100 ml zapewnia długą pracę.

503,60 zł

ElektronarzędziaRemont domu, mieszkania, majsterkowanie, rękodzieło – zadania, podczas których wykorzystuje się różnego rodzaju elektronarzędzia można mnożyć. Nic dziwnego, że każda firma budowlana, remontowa, a także przysłowiowe „złote rączki” sukcesywnie wyposażają swoje warsztaty w potrzebny sprzęt, jak wiertarko-wkrętarki, szlifierki, młoty udarowe. Piłowanie, wiercenie, wkręcanie, szlifowanie, struganie – wszystkie te prace można wykonać z łatwością, posługując się sprawdzonymi i niezawodnymi narzędziami z naszej oferty.Rozbudowana oferta naszego sklepu obejmuje elektronarzędzia, które doskonale odpowiedzą na potrzeby użytkowników profesjonalnych, jak stolarze, dekarze, firmy budowlano-remontowe, montażowe, instalacyjne czy warsztaty samochodowe. Zaopatrzyć się tu mogą również osoby prywatne – pasjonaci majsterkowania, którzy chcą naprawić coś w domu, samodzielne zrobić remont lub planują budowę altanki ogrodowej czy domku na drzewie dla dzieci. Niezależnie od branży docelowej, oferowane przez nas elektronarzędzia łączy jedno: jest to jakość, budowana latami doświadczeń producentów, z którymi współpracujemy. Są to renomowane firmy, cieszące się uznaniem i zaufaniem klientów, udzielające na swoje produkty wielu lat gwarancji. Wśród nich znajdują się marki takie jak Makita, Stanley, DeWALT czy Fiskars.W naszej ofercie znajdują się elektronarzędzia sieciowe, wymagające podłączenia do gniazda elektrycznego oraz efektywne i kompaktowe narzędzia akumulatorowe, które sprawdzą się szczególnie w tych miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia do sieci lub w przestrzeniach o utrudnionym dostępie.


Proponowany asortyment obejmuje m.in. wiertarki, wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, młoty wyburzeniowe, szlifierki, piły, opalarki, pilarki, wyrzynarki, przecinarki do glazury, płyt ceramicznych i drewna, zakrętarki udarowe.


Proponowana gama elektronarzędzi obejmuje również praktyczne, akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne, które pozwalają na realizację wielu prac bez konieczności dokupywania kolejnych urządzeń.Elektronarzędzia z naszej oferty łączy ergonomia pracy, przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz wysokiej klasy parametry, co sprawia, że z powodzeniem sprostają nawet największym wyzwaniom w przemyśle i zastosowaniach profesjonalnych.Oprócz narzędzi pozwalających na pracę z materiałami różnego typu (np. metal, kamień, beton, glazura, ceramika, drewno) oraz wykonywanie zróżnicowanych rodzajów obróbki, jak szlifowanie, struganie, piłowanie, wiercenie otworów, oferujemy też sprzęt pozwalający na zachowanie porządku w warsztacie czy zakładzie produkcyjnym. W tej roli świetnie sprawdzą się myjki wysokociśnienioweodkurzacze przemysłowe czy pompy do brudnej wody.Uzupełnieniem oferty elektronarzędzi są pasujące do nich akcesoriawiertła, dyski szlifierskie, tarcze, brzeszczoty. Kompatybilność produktów z naszej oferty znacznie ułatwia proces zakupowy, pozwalając w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne – niezależnie od profilu produkcyjnego czy zaplanowanych prac.