Dostępność

Kątownik aluminiowy - FASTER TOOLS
Kod
1823
Producent

Kątownik aluminiowy marki FASTER TOOLS to jedno z podstawowych narzędzi mierniczych. Czytelna podziałka, lekki i trwały materiał powodują precyzyjne i komfortowe prace. Produkt przeznaczony do wyznaczania kąta prostego podczas prac stolarskich oraz budowlanych.

25,50 zł

Kątownik aluminiowy z poziomicą - FASTER TOOLS
Kod
3713
Producent

Kątownik aluminiowy z poziomicą marki FASTER TOOLS to jedno z podstawowych narzędzi mierniczych. Czytelna podziałka, lekki materiał powodują komfortowe prace. Wbudowana poziomica pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów.

24,30 zł

Kątownik stolarski - HIGO
Kod
247
Producent

Kątownik stolarski marki FASTER TOOLS posiada czytelną podziałkę oraz konstrukcję wykonaną z lekkiego materiału. Przydaje się przede wszystkim do znaczenia i mierzenia obrabianych materiałów drewnianych.

6,50 zł

Kątownik dachowy stalowy - STANLEY
Kod
45-530-1
Producent

Kątownik dachowy marki STANLEY wykonany z najwyższej jakości stali, jego powierzchnia jest lakierowana i polerowana. Doskonały stosunek jakości do ceny.

59,70 zł

Kątownik stalowy z podziałką - STANLEY
Kod
45-685-1
Producent

Kątownik stalowy marki STANLEY posiada wytrawioną dwustronną podziałkę w milimetrach. Istnieje możliwość ustawienia go w dwóch pozycjach - 45 i 90 stopni.

69,70 zł

Kątownik nastawny stolarski - STANLEY
Kod
46-825-0
Producent

Kątownik nastawny marki STANLEY posiada stopę wykonaną z tworzywa oraz stalowe ramię, nierdzewne. Dodatkowo obecny jest prosty mechanizm blokujący.

17,10 zł

Kątownik składany budowlany - STANLEY
Kod
45-013-1
Producent

Kątownik składany marki STANLEY to produkt idealny w pracy przy układaniu kostki brukowej, bądź innych rzeczy wymagających precyzji. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie.

162,40 zł