Dostępność

Kalosz gumofilc BORYNA - PROTECT2U
Kod
5398
Producent

Kalosze marki PROTECT2U są bardzo trwałe i wygodne, ponieważ zostały wykonane z materiału PVC, metodą wtryskową. Zostały ocieplone, dlatego jak najbardziej nadają się do prac wykonywanych na zewnątrz. Przeznaczone do użytku codziennego.

109,50 zł

Kalosz damski w kwiaty PROTECT2U PCV
Kod
8307
Producent

Kalosz damski w kwiaty PROTECT2U wykonany z modyfikowanego PCV to trwałe, odporne na uszkodzenia i wygodne obuwie ,które znakomicie sprawdzi się w pracach ogrodowych i porządkowych.

56,40 zł

Kalosz męski - PROTECT2U
Kod
5405
Producent

Kalosz męski marki PROTECT2U są bardzo trwałe i wygodne, wykonane z tworzywa EVA, które gwarantuje mniejsze zmęczenie stóp podczas użytkowania niż w kaloszach wykonanych z PVC. Materiał EVA utrzymuje również ciepło wewnątrz buta, gdy na zewnątrz jest bardzo zimno. Kalosze posiadają wyjmowany ocieplacz, co pozwala na możliwość osuszenia. Podeszwa antypoślizgowa zwiększa bezpieczeństwo. Do użytku codziennego jak i w branży przemysłowej czy budowlanej.

78,80 zł

Kalosze ogrodowe damskie PCV czarne w kropki rozm. 36 PROTECT2U
Kod
6901
Producent

Kalosze ogrodowe damskie PCV czarne w kropki rozm. 36 PROTECT2U to but roboczy przeznaczony do prac ogrodowych. Świetnie sprawdzą się, gdy pogoda nie dopisuje, a nowoczesny desing zadowoli użytkowniczki stawiające również na estetykę wykonania.

49,70 zł

Kalosze ogrodowe damskie PCV czarne w kropki rozm. 37 PROTECT2U
Kod
6902
Producent

Kalosze ogrodowe damskie czarne w kropki rozm. 37 PROTECT2U to dobrej jakości obuwie, wykonane z PCV o klasie odporności WR, co oznacza, że są produkt jest odporny na wodę, deszcz i inne opady atmosferyczne. Dzięki kaloszom PROTECT2U żadna praca w ogrodzie podczas złej pogody nie będzie przeszkodą.

49,70 zł

Kalosze ogrodowe męskie czarne PCV rozm. 37 PROTECT2U
Kod
6790
Producent

Kalosze ogrodowe męskie czarne PCV rozm. 37 PROTECT2U to dobrze skonstruowane obuwie ochronne do prac w ogrodzie. Wygodne i wodoszczelne kalosze zapewnią komfort użytkowania i nieprzerwalną pracę.

34,00 zł