Dostępność

Piła kabłąkowa - FASTER TOOLS
Kod
2240
Producent

Piła kabłąkowa marki FASTER TOOLS to narzędzie do ogólnego przeznaczenia. Produkt zalecany do prac budowlanych i ogrodniczych, atutem jest brzeszczot do drewna mokrego.

19,00 zł

Piła kabłąkowa Profi - FASTER TOOLS
Kod
1713
Producent

Piła kabłąkowa marki FASTER TOOLS to narzędzie zalecane do prac budowlanych i ogrodniczych. Atutem produktu jest brzeszczot do drewna mokrego.

21,70 zł

Piła otwornica Lux - FASTER TOOLS
Kod
1809
Producent

Piła otwornica marki FASTER TOOLS wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność narzędzia. Hartowane uzębienie jest ogromnym atutem narzędzia. Posiada powłokę, która zmniejsza tarcie i zabezpiecza przed korozją.

24,80 zł

Piła płatnica Crocodile - FASTER TOOLS
Kod
2852
Producent

Piła płatnica marki FASTER TOOLS to narzędzie przystosowane do pracy z materiałami wykonanymi z drewna, płyt wiórowych i sklejek. Specjalnie przystosowane, precyzyjne uzębienie zapewnia dużą wydajność cięcia. Doskonały stosunek jakości do ceny.

23,50 zł

Piła płatnica hartowana - FASTER TOOLS
Kod
607
Producent

Piła płatnica marki FASTER TOOLS jest przeznaczona do obróbki drewna, płyt wiórowych i sklejek. Hartowane ostrze zapewnia długą żywotność narzędzia. Wygodna rękojeść gwarantuje wysoki komfort podczas pracy.

20,70 zł

Piła kabłąkowa - STANLEY
Kod
15-379-1
Producent

Piła kabłąkowa marki STANLEY to narzędzie do ogólnego przeznaczenia. Zalecana jest do prac ogrodniczych przy cięciu świeżego drewna. Stalowa, owalna ramka zapobiega skręcaniu i wyginaniu.

30,20 zł

Piła do drewna SW72 Xtract - FISKARS
Kod
1000612
Producent

Piła marki FISKARS wykorzystywana do cięcia drewna. Posiada specjalne uzębienie zapewniające skuteczne cięcie. Ergonomiczna rękojeść z osłoną na palce zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac.

99,70 zł

Piła płatnica OPP Heavy Duty 500 mm 11TPI - STANLEY
Kod
20-101-1
Producent

Piła płatnica marki STANLEY jest przeznaczona do obróbki detali drewnianych, wykonanych z płyt wiórowych i sklejek. Posiada ząb uniwersalny do cięcie wzdłuż i w poprzek włókien.

49,90 zł

Piła płatnica 450 mm 11TPI Tri-material - STANLEY
Kod
20-533-2
Producent

Piła płatnica marki STANLEY jest przeznaczona do obróbki detali drewnianych, wykonanych z płyt wiórowych i sklejek. Umożliwia szybsze cięcie dzięki uzębieniu Jet-Cut, a powłoka Appliflon zmniejsza tarcie podczas cięcia.

121,50 zł