Nagrzewnica olejowa z termostatem 20 kW Tresnar
Kod
7141
Producent

Nagrzewnica olejowa z wbudowanym termostatem 20 kW marki Tresnar przeznaczona jest do ogrzewania otwartych lub dobrze wentylowanych pomieszczeń. Produkt posiada element grzewczy wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony został w lampkę kontrolną wskazującą poziom oleju napędowego oraz wentylator.

1 478,90 zł

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem 2 kW Tresnar
Kod
7111
Producent

Nagrzewnica elektryczna o mocy 2 kW i wydajności 158 m³/h marki Tresnar służy do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych o kubaturze 40 m³. Przy odpowiednim ustawieniu pokrętła temperatury urządzenie może służyć również jako wentylator. Produkt jest dodatkowo wyposażony w termostat.

145,30 zł

Nagrzewnica na gaz propan-butan 10 kW Tresnar
Kod
7122
Producent

Nagrzewnica gazowa 10 kW marki Tresnar jest zasilana gazem propan-butan, sprawdzi się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach niemieszkalnych, w których wymagane jest utrzymanie stałej temperatury powietrza. Wyposażona w wentylator dla zapewnienia czystości powietrza oraz w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

441,80 zł

Nagrzewnica olejowa z termostatem 30 kW Tresnar
Kod
7142
Producent

Nagrzewnica olejowa 30 kW marki Tresnar to wysokiej jakości produkt, posiadający wbudowany automatyczny termostat. Przeznaczona do otwartych, bądź wentylowanych pomieszczeń, a jej wydajność sięga 720 m3/h. Nagrzewnica Tresnar to trwałe elektronarzędzie, którego element grzejny został wykonany ze stali nierdzewnej.

1 626,70 zł

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem 3 kW Tresnar
Kod
7112
Producent

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem o mocy 3 kW i wydajności 217 m³/h marki Tresnar ogrzeje wnętrze każdego pomieszczenia o kubaturze 60 m³. Umożliwia ogrzewanie lokali prywatnych i użytkowych, jak piwnice, garaże, warsztaty itd. Lekkie ( zaledwie 2,9 kg ) urządzenie o satysfakcjonującej mocy to doskonała jakość w świetnej cenie.

245,30 zł

Nagrzewnica na gaz propan-butan 15 kW Tresnar
Kod
7123
Producent

Nagrzewnica na gaz propan-butan 15 kW Tresnar to produkt wytwarzający ciepłe, czyste powietrze w celu ogrzania pomieszczeń niemieszkalnych o kubaturze 300 m³. Nagrzewnica o niskiej wadze (3,8 kg) i dużej wydajności świetnie sprawdzi się między innymi w magazynach, szklarniach, warsztatach czy na halach produkcyjnych.

478,80 zł

Nagrzewnica olejowa z termostatem 50 kW Tresnar
Kod
7143
Producent

Nagrzewnica olejowa 50 kW Tresnar to produkt posiadający automatyczny termostat oraz wentylator. Nagrzewnica płynnie wyzwala ciepłe powietrze w otwartych, bądź dobrze wentylowanych przestrzeniach utrzymując pożądaną temperaturę. Doskonała budowa elektronarzędzia odpowiada za jego długą żywotność, zwłaszcza element grzewczy wykonany ze stali nierdzewnej.

1 959,50 zł