Dostępność

Szczotka ręczna szczelinowa mosiądzowana- FASTER TOOLS 4585
Kod
4585
Producent

Szczotka szczelinowa marki FASTER TOOLS wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną wykonano ze stali z drutem mosiądzowanym, a ergonomiczną rękojeść z tworzywa sztucznego. Szczotka szczelinowa firmy FASTER TOOLS dotrze w każde trudno dostępne miejsca.

4,10 zł

Zestaw mini szczotek drucianych - FASTER TOOLS 2548
Kod
2548
Producent

Zestaw mini szczotek drucianych marki FASTER TOOLS zawiera szczotkę drucianą, szczotkę nylonową, szczotkę miedzianą. Szczotki posiadają ergonomiczną rękojeść wykonaną z tworzywa sztucznego. Zestaw szczotek znajdzie zastosowanie w profesjonalnym warsztacie jak i zarówno w użytku domowym.

6,00 zł

Szczotka ręczna drewniana (mosiądzowana) - FASTER TOOLS
Kod
3536
Producent

Szczotka ręczna drewniana firmy FASTER TOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano z mosiądzu, a ergonomiczną rękojeść z drewna. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

4,70 zł

Szczotka ręczna drewniana (stalowa) - FASTER TOOLS
Kod
3533
Producent

Szczotka ręczna drewniana firmy FASTER TOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano ze stali, a ergonomiczną rękojeść z drewna. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

4,10 zł

Szczotka ręczna plastikowa (stalowa) - FASTER TOOLS
Kod
1863
Producent

Szczotka ręczna plastikowa firmy FASTER TOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano ze stali nierdzewnej, a ergonomiczną rękojeść z tworzywa sztucznego. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

7,90 zł