Dostępność

Nóż do szkła Faster Tools
Kod
1151
Producent

Nóż do szkła Faster Tools to specjalistyczne narzędzie o unikatowej budowie, posiada ostrze ze stali nierdzewnej oraz uchwyt do łamania szkła. Pewny chwyt zapewnia drewniana rękojeść. Produkt przeznaczony dla profesjonalnych odbiorców.

7,40 zł

Nóż do tapet, ostrze łamane 18 mm Faster Tools
Kod
334
Producent

Nóż do tapet, ostrze łamane Faster Tools to narzędzie o wszechstronnych możliwościach, stosowany nie tylko do dokładnego cięcia tapet, ale również do wielu innych zadań w przemyśle, rzemiośle, a także w gospodarstwie domowym. Korpus noża wykonany został z mocnego tworzywa sztucznego i wyposażony w solidną, metalową prowadnicę.

4,60 zł

Nóż z ostrzem łamanym 18mm, przeźroczysty - FASTER TOOLS
Kod
865
Producent

Nóż do tapet marki FASTER TOOLS to niezbędne narzędzie podczas prac budowlanych. Plastikowy korpus gwarantuje długą żywotność, a rękojeść zapewnia pewny chwyt.

1,60 zł

Nóż do tapet, ostrze łamane 18 mm, ogumowany Faster Tools
Kod
1592
Producent

Nóż do tapet, ostrze łamane, ogumowany Faster Tools składa się z solidnej metalowej prowadnicy oraz obudowy o ergonomicznym kształcie, pokrytej gumą. Nóż przystosowany jest do ostrzy o szerokości 18 mm.

5,70 zł

FASTER TOOLS nóż z ostrzem łamanym 18mm, pokrętło
Kod
1593
Producent

FASTER TOOLS nóż z ostrzem łamanym 18mm, pokrętło posiada korpus z tworzywa sztucznego i metalową prowadnicę ostrza.

5,60 zł

Nóż monterski składany, drewniana rękojeść Faster Tools
Kod
2500
Producent

Nóż monterski składany Faster Tools posiada estetyczną, drewnianą rękojeść, a jego ostrze wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Funkcjonalne narzędzie można złożyć, co zabezpiecza użytkownika przed przypadkowym skaleczeniem.

21,90 zł

Nóż monterski składany z ostrzem prostym Faster Tools
Kod
231
Producent

Nóż monterski składany z ostrzem prostym Faster Tools to popularne narzędzie stosowane podczas wielu prac m. in. budowlanych, wykończeniowych, magazynowych czy instalacyjnych. Nóż posiada proste ostrze wykonane ze stali nierdzewnej oraz drewnianą rękojeść.

17,80 zł

Nóż monterski składany z ostrzem odgiętym Faster Tools
Kod
235
Producent

Nóż monterski składany z ostrzem odgiętym Faster Tools przeznaczony jest do użytku profesjonalnego, natomiast znajdzie swoje zastosowanie również w niezliczonych pracach domowych. Zapewniające długą żywotność narzędzia ostrze ze stali nierdzewnej jest odgięte, natomiast rękojeść ma estetyczne, drewniane wykończenie.

17,20 zł

Nóż z ostrzem łamanym 25 mm Faster Tools
Kod
3767
Producent

Nóż z ostrzem łamanym 25 mm Faster Tools to produkt przeznaczony do cięcia takich materiałów jak wykładzina czy cienkie płyty PCV. Mocna metalowa konstrukcja, zapewnia płynną, precyzyjną pracę, a ogumowane tworzywo sztuczne, będące obudową gwarantuje pewny chwyt, eliminując ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z dłoni.

26,40 zł