Poziomica PROFI - FASTER TOOLS
Kod
4634
Producent

Poziomica marki FASTER TOOLS to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych oraz monterskich. Wyposażona jest w silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji. Posiada wbudowane dystanse plastikowe pozwalające uniknąć przesuwania się po śliskich powierzchniach.

109,30 zł

Dalmierz laserowy z Bluetooth - STANLEY
Kod
STHT1-77361
Producent

Dalmierz laserowy marki STANLEY pozwala na szybką i łatwą obsługę podczas pomiarów. Możliwe są pomiary odległości, powierzchni i objętości. Produkt jest wyposażony w technologię Bluetooth.

491,00 zł

Laser krzyżowy zestaw - FASTER TOOLS
Kod
2603
Producent

Laser krzyżowy marki FASTER TOOLS to nowoczesne narzędzie do wyznaczania linii pionowych oraz poziomych. Zastosowanie lasera umożliwia pomiary z niezwykła dokładnością. Komfortowy statyw zapewnia wygodną pracę.

419,60 zł

Łata ze wskaźnikami - FASTER TOOLS
Kod
998
Producent

Łata ze wskaźnikami marki FASTER TOOLS to podstawowe narzędzie w warsztacie każdego murarza. Posiada profil o prostokątnym kształcie. Służy m.in. do rozprowadzenia i wygładzenia położonego tynku.

110,70 zł

Miernik do pomiarów wilgotności materiałów budowlanych - STANLEY
Kod
77-030-0
Producent

Miernik do pomiaru wilgotności marki STANLEY jest przeznaczony do różnych materiałów budowlanych jak i również do drewna. Posiada wyświetlacz LDC oraz automatyczny wyłącznik po 3 min.

224,70 zł

Suwmiarka 150 mm - FASTER TOOLS
Kod
856
Producent

Suwmiarka marki FASTER TOOLS służy do mierzenia niewielkich elementów. Znajduje swoje zastosowanie przy obróbce metali czy w jubilerstwie. Prosta konstrukcja zapewnia łatwość użytkowania przy zachowaniu dokładności pomiaru.

40,90 zł

Taśma miernicza parciana - FASTER TOOLS
Kod
427
Producent

Taśma miernicza parciana marki FASTER TOOLS wyposażona jest w korbkę ułatwiającą szybkie i sprawne zwinięcie. Produkt przeznaczony do prac domowych oraz budowlanych.

10,50 zł

Miara składana biało - żółta - FASTER TOOLS
Kod
1323
Producent

Miara składana marki FASTER TOOLS to narzędzie do skutecznego pomiaru krótkich odcinków. Wykonanie z drewna zapewnia, że produkt nie plącze się. Dodatkowo materiał gwarantuje długotrwałą żywotność.

7,30 zł