Dostępność

Szczotka doczołowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3511
Producent

Szczotka doczołowa z drutem mosiądzowanym marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Szczotka firmy FASTER TOOLS umożliwia również gratowanie i ścieranie obrabianego materiału.

9,50 zł

Szczotka doczołowa stalowa z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3508
Producent

Szczotka doczołowa z drutem stalowym marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Za pomocą szczotki firmy FASTER TOOLS można również gratować i ścierać obrabiany materiał.

13,70 zł

Szczotka kątowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3526
Producent

Szczotka kątowa mosiądzowana marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin.

12,00 zł

Szczotka kątowa stalowa splatana gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3529
Producent

Szczotka kątowa ze splatanym stalowym drutem marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Idealnie pasuje do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny, ściegów spoin. Szczotka firmy FASTER TOOLS, dzięki stalowemu splotowi poradzi sobie nawet w trudnych warunkach pracy.

19,10 zł

Szczotka kątowa stalowa z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3523
Producent

Szczotka kątowa - stalowa marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Idealnie pasuje do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin. Za pomocą szczotki firmy FASTER TOOLS można również usunąć starą farbę, rdzę oraz przygotować podłoże do malowania.

12,30 zł

Szczotka tarczowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3518
Producent

Szczotka tarczowa mosiądzowana marki FASTER TOOLS wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki których jest mniej podatna na zniszczenia. W szczotce zamontowany jest uniwersalny gwint M14, który ułatwia jej montaż w szlifierce kątowej. Szczotka doskonale sprawdzi się przy usuwaniu gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin.

11,90 zł

Szczotka tarczowa stalowa z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3514
Producent

Szczotka tarczowa stalowa marki FASTER TOOLS wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki których jest mniej podatna na zniszczenia. W szczotce zamontowany jest uniwersalny gwint M14, który ułatwia jej montaż w szlifierce kątowej. Szczotka doskonale sprawdzi się przy usuwaniu gumy, zgorzeliny, ściegów spoin.

12,70 zł

Szczotka doczołowa druciana do szlifierki M14 125 mm Draumet
Kod
8745
Producent

Szczotka doczołowa druciana do szlifierki M14 125 mm Draumet to znakomite narzędzie, kompatybilne ze szlifierka kątową. Doskonały osprzęt do pracy w przemyśle i rzemiośle, niezbędny w warsztacie każdego majsterkowicza. Dzięki solidnej konstrukcji doskonale poradzi sobie z usunięciem rdzy, lakieru czy też farby oraz z gratowaniem.

34,50 zł

Szczotka doczołowa druciana do szlifierki M14 100 mm Draumet
Kod
8744
Producent

Szczotka doczołowa druciana do szlifierki M14 100 mm Draumet wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Zastosowany mosiężny drut jest to wysoce wytrzymały element, który nie ulega szybkiemu zużyciu. Szczotka posiada uniwersalny gwint M14. Przy użyciu produktu marki Draumet z łatwością usuniemy naloty rdzy lub pozbędziemy się starych farb czy lakierów.

19,60 zł