Piła do gazobetonu Max - FASTER TOOLS
Kod
3986
Producent

Piła do gazobetonu marki FASTER TOOLS ułatwi wiele prac warsztatowych, przeznaczona do cięcia bloczków gazobetonowych. Dzięki wygodnej, ergonomicznej rękojeści praca jest niezwykle komfortowa. Doskonały stosunek jakości do ceny.

65,10 zł

Piła kabłąkowa - FASTER TOOLS
Kod
2240
Producent

Piła kabłąkowa marki FASTER TOOLS to narzędzie do ogólnego przeznaczenia. Produkt zalecany do prac budowlanych i ogrodniczych, atutem jest brzeszczot do drewna mokrego.

19,00 zł

Piła do metalu uchwyt plastikowy - FASTER TOOLS
Kod
1449
Producent

Piła marki FASTER TOOLS przeznaczona do obrabiania metalu. Plastikowa rękojeść jest bardzo wytrzymała i ergonomiczna, co znacznie zwiększa komfort podczas pracy. Doskonały stosunek jakości do ceny.

5,60 zł

Piła do płyt gipsowych - DRAUMET
Kod
3745
Producent

Piła ręczna do płyt gipsowo-kartonowych marki DRAUMET to narzędzie bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Antypoślizgowa rękojeść znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy.

26,20 zł

Piła grzbietnica 300 mm - STANLEY
Kod
15-219-1
Producent

Piła grzbietnica marki STANLEY posiada agresywną geometrię hartowanych zębów typu Jet-Cut umożliwiającą szybsze cięcie. Wysoką jakość produktu zapewniają uchwyt ABS oraz hartowane uzębienie.

143,20 zł

Piła kabłąkowa Profi - FASTER TOOLS
Kod
1713
Producent

Piła kabłąkowa marki FASTER TOOLS to narzędzie zalecane do prac budowlanych i ogrodniczych. Atutem produktu jest brzeszczot do drewna mokrego.

21,70 zł

Piła do gazobetonu Lux - FASTER TOOLS
Kod
1810
Producent

Piła do gazobetonu marki FASTER TOOLS to profesjonalne narzędzie przeznaczone do cięcia bloczków gazobetonowych i płyt izolacyjnych. Wykonana z wysokiej jakości stali manganowej, posiada długą żywotność.

43,50 zł