Dostępność

Lampa halogenowa na statywie 2 x 500 W MAX - FASTER TOOLS
Kod
2014
Producent

Lampa halogenowa marki FASTER TOOLS przeznaczona do oświetlania powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Mocny i wytrzymały statyw zapewnia stabilność oraz trwałość, a podwójna lampa gwarantuje doskonałe oświetlenie dużych powierzchni.

267,40 zł

Lampa LED z uchwytem 10 W Faster Tools
Kod
4506
Producent

Lampa LED z uchwytem marki Faster Tools to doskonałe narzędzie do oświetlenia dużych pomieszczeń. Uchwyt umożliwia łatwe przenoszenie podczas wykonywanych prac. Posiada również wyprofilowany stojak, który nadaje stabilność lampie. Atutem produktu jest długa żywotność oraz niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diody LED o mocy 10 W.

134,50 zł

Lampa warsztatowa 60 W z osłoną metalową - FASTER TOOLS
Kod
7309
Producent

Lampa z osłoną metalową marki FASTER TOOLS stosowana przede wszystkim w warsztatach samochodowych. Charakteryzują się wysoką mocą oraz obudową z metalu i tworzywa sztucznego. Posiada gwint E27.

62,30 zł

Lampa LED z uchwytem 20 W Faster Tools
Kod
4507
Producent

Lampa LED z uchwytem 20 W Faster Tools pozwala na uzyskanie światła o jasności 1600 lm. Idealna zarówno do stosowania wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Dzięki nieprzemakalnej, aluminiowej konstrukcji lampa doskonale sprawdzi się w ciężkich warunkach.

218,50 zł

Lampa warsztatowa 60 W z osłoną plastikową - FASTER TOOLS
Kod
7308
Producent

Lampa z osłoną plastikową marki FASTER TOOLS stosowana przede wszystkim w warsztatach samochodowych. Charakteryzują się wysoką mocą oraz obudową z tworzywa sztucznego. Posiada gwint E27. Lampę wyróżnia zaczep, który ułatwia wykonywanie prac.

67,40 zł

Lampa LED z uchwytem 30 W Faster Tools
Kod
4508
Producent

Lampa LED z uchwytem 30 W Faster Tools to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu. Lampa uzyskuje jasność 2400 lm i jest w stanie oświetlić duże pomieszczenie, pozwala także na pracę po zmroku. Dużym atutem produktu jest długa żywotność szacowana na 50 000 godzin.

284,30 zł

Lampy

 

 

Artykuły elektryczne, jakimi są lampy podzieliliśmy na kategorie, które ułatwiają znalezienie potrzebnego produktu. Są to: lampy halogenowelampy LED i lampy warsztatowe.


Lampy halogenowe są niezastąpione, gdy trzeba oświetlić dużą powierzchnię. Można je użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a starannie zaprojektowana konstrukcja (szkło odporne na stłuczenia, zabezpieczony przewód, mocny i wytrzymały statyw) gwarantuje ich długą żywotność i efektywną pracę.


Lampy LED to kolejna grupa, w której znajdują się zarówno duże, mocne lampy, które sprawdzą się szczególnie w zastosowaniach profesjonalnych (duże warsztaty, place budowy), jak również mniejsze lampy, które z powodzeniem będą pełnić swoją rolę w warsztatach przydomowych czy garażach. Lampy LED dostępne są w wersjach ze stojakiem, który zapewnia stabilność oraz z uchwytem do przenoszenia. Najmniejsze lampy z naszej oferty z łatwością zmieszczą się w skrzynce z narzędziami, dzięki czemu mogą być zawsze pod ręką.


W kategorii lampy warsztatowe zebraliśmy z kolei produkty kierowane przede wszystkim do serwisów zajmujących się naprawą samochodów. Mają one osłony metalowe lub plastikowe, co eliminuje ryzyko przypadkowego uszkodzenia. Specjalne zaczepy i haczyki umożliwiają przymocowanie lampy w wybranym przez użytkownika miejscu.