Dostępność

Kultywator QuikFit - FISKARS
Kod
1000680
Producent

Kultywator marki FISKARS przeznaczony do rozpulchniania, spulchniania i napowietrzania ziemi. Kompatybilny ze wszystkimi trzonkami serii QuikFit. Posiada głowicę wykonaną z hartowanej stali węglowej.

59,90 zł

Kultywator - FISKARS
Kod
1001301
Producent

Kultywator marki FISKARS przeznaczony do spulchniania i napowietrzania ziemi. Dzięki materiałom z których został wykonany jest bardzo lekki i poręczny. Posiada specjalny otwór do zawieszenia narzędzia na haku co ułatwia przechowywanie.

79,90 zł

Kultywator Solid - FISKARS
Kod
1001600
Producent

Mini kultywator marki FISKARS został wykonany z tworzywa FiberComp, przez co jest bardzo wytrzymały a zarazem lekki. Przeznaczony przede wszystkim do aeracji i rozluźnienia gleby. Posiada również otwór do zawieszenia na haku, co ułatwia jego przechowywanie.

17,10 zł

Kultywator Planters - FISKARS
Kod
1000728
Producent

Mini kultywator marki FISKARS przeznaczony do aeracji i rozluźnienia gleby. Zęby zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Posiada również otwór do zawieszenia na haku, co ułatwia jego przechowywanie.

34,90 zł

Kultywator z motyką QuikFit - FISKARS
Kod
1000681
Producent

Kultywator marki FISKARS stosuje się do rozpulchniania, spulchniania i napowietrzania ziemi oraz przygotowania terenu pod sadzenia. Duży atutem jest kompatybilność ze wszystkimi trzonkami serii QuickFit. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

69,90 zł

Kultywator LUCY INSPIRATION 137133 - FISKARS
Kod
1003670
Producent

Kultywator marki FISKARS idealnie nadaje się do aeracji i rozluźniania gleby. Specjalnie zaprojektowane zaokrąglone brzegi, dają lepszy efekt podczas wykonywanych prac. Łatwy w czyszczeniu. Posiada otwór do zawieszenia na haku co ułatwia jego przechowywanie.

17,30 zł