Dostępność

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa 4 - 12 mm Draumet
Kod
6649
Producent

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa 4 - 12 mm Draumet to profesjonalne narzędzie pozwalające na wykonywanie otworów z największą precyzją. Wykonany ze stali narzędziowej wysokostopowej i stali hartowanej produkt pozwala na pracę w metalu oraz w innych tworzywach (np. termoplastycznych i termoutwardzalnych).

28,20 zł

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa 4 - 20 mm Draumet
Kod
6650
Producent

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa 4 - 20 mm Draumet to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając tym samym precyzję i komfort użytkowania. Szeroki jest zakres zastosowania wiertła - od metali przez blachy węglowe, stopowe po tworzywa termoplastyczne i termoutwardzalne.

46,10 zł

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa 4 - 32 mm Draumet
Kod
6651
Producent

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa 4 - 32 mm Draumet o stożkowym kształcie pozwala na wykonanie perfekcyjnego otworu w różnego typu powierzchniach roboczych. Wiertło wykonane ze stali narzędziowej wysokostopowej M2 i stali hartowanej 62 - 64 HRC z powłoką z azotku tytanu zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

106,30 zł

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa (4 - 12 mm) Faster Tools
Kod
6646
Producent

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa (4 - 12 mm) Faster Tools o stożkowym kształcie poradzi sobie z wierceniem w materiałach typu: blachy węglowe, stopowe, metale nieżelazne, tworzywa termoplastyczne i termoutwardzalne do grubości 4 mm oraz blachy ze stali nierdzewnej do 2 mm.

14,90 zł

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa (4 - 20 mm) Faster Tools
Kod
6647
Producent

Profesjonalne wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa Faster Tools o średnicy od 4 do 20 mm sprosta najbardziej wymagającym użytkownikom. Wiertło powstało z mocnej stali łożyskowej z powłoką z azotku tytanu dla zapewnienia większej żywotności narzędzia.

21,50 zł

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa (4 - 32 mm) Faster Tools
Kod
6648
Producent

Wiertło wielostopniowe do metalu i tworzywa (4 - 32 mm) Faster Tools o stożkowym kształcie pozwala uzyskać precyzyjne otwory. Szerokie spektrum zastosowania wiertła sprawia, że produkt docenią zarówno profesjonalni użytkownicy, jak i amatorzy majsterkowania.

42,80 zł

Wiertło wielostopniowe do metalu, stali nierdzewnej skrętne
Kod
7287
Producent

Komplet wierteł wielostopniowych marki DRAUMET o skrętnej konstrukcji wykonany jest z wysokiej jakości stali szybkotnącej HSS. Wiertła cechują się bardzo dobrą wytrzymałością oraz dużym zakresem użytkowania, od najprostszych wierceń do obróbki blach węglowych czy stopowych.

92,20 zł