Dostępność

Pędzel do farb olejnych, wodorozcieńczalnych i lakierów płaski ( 25mm- 75mm)
Kod
8510
Producent

Pędzel płaski przeznaczony do malowania olejami, lakierami, lakierobejcami oraz farbami wodorozcieńczalnymi. Doskonale rozprowadzi farbę lub inny produkt oraz precyzyjnie i sprawnie pokryje powierzchnię. Szeroka gama rozmiarów zadowoli każdego profesjonalistę, jak i amatora.

4,20 zł

Pędzel do emalii płaski (25 mm-75 mm)
Kod
8505
Producent

Pędzel przeznaczony do malowania lakierami nitro, farbami olejnymi oraz farbami chlorokauczukowymi. Świetnie sprawdzi się w rękach profesjonalisty, jak i amatora. Pędzel do emalii pozwala na dokładne, szybkie i precyzyjne krycie malowanej powierzchni.

4,20 zł

Pędzel do farb olejnych płaski (25 mm – 100 mm)
Kod
8486
Producent

Płaski pędzel do farb olejnych precyzyjnie pokryje powierzchnię farbą olejną. Pędzel w szerokiej gamie rozmiaru i z idealnie dobranym włosiem polecany jest do profesjonalnego i domowego użytku.

4,20 zł

Pędzel do farb olejnych płaski 30 mm Faster Tools
Kod
8491
Producent

Pędzel do farb olejnych płaski 30 mm Faster Tools jest produktem z dobrze dobraną domieszką włókien poliestrowych, który z precyzją pokryje malowaną powierzchnię, bez konieczności powtarzania czynności.

4,90 zł

Pędzel do farb olejnych płaski 40 mm Faster Tools
Kod
8492
Producent

Pędzel płaski do farb olejnych 40 mm Faster Tools to doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych użytkowników, jak i amatorów. Dokładnie pokryje farbą olejną malowaną powierzchnię, nawet ciężko dostępne miejsca.

6,70 zł

Pędzel do farb olejnych płaski 50 mm Faster Tools
Kod
8493
Producent

Pędzel do farb olejnych płaski marki Faster Tools o wymiarze 50 mm i długości wystającej włosia wynoszącej 44 mm został wykonany z mieszanki naturalnej szczeciny z poliestrem. Idealny produkt do prac malarskich i konserwatorskich w profesjonalnym i amatorskim użyciu.

7,60 zł

Pędzel do farb olejnych płaski 60 mm Faster Tools
Kod
8494
Producent

Pędzel płaski 60 mm marki Faster Tools to produkt przeznaczony do użytku z farbami olejnymi. Dobrze dobrana mieszanka włosia zapewnia perfekcyjne rozprowadzenie farby na powierzchni i dobre krycie, bez konieczności powtórnego malowania.

11,10 zł

Pędzel do farb olejnych płaski 70 mm Faster Tools
Kod
8495
Producent

Pędzel do farb olejnych płaski wykonany przez markę Faster Tools to idealny produkt, znajdujący swoje zastosowanie w pracach malarskich i konserwatorskich. Pędzel ma długość 70 mm, a wystająca długość włosia jest równa 51 mm.

13,60 zł

Pędzel do farb olejnych płaski 100 mm Faster Tools
Kod
8496
Producent

Pędzel do farb olejnych płaski 70 mm Faster Tools to dobrej jakości produkt, o doskonale dobranej mieszance włosia z naturalnej szczeciny z poliestrem. Takie wykonanie produktu zapewnia doskonałe krycie malowanej powierzchni.

23,20 zł