Wiertarko-wkrętarka z udarem bezszczotkowa, akumulatorowa, 18V, 60nm, Li-Ion Tresnar
%
Wiertarko-wkrętarka z udarem bezszczotkowa, akumulatorowa, 18V, 60nm, Li-Ion Tresnar
Wiertarko-wkrętarka TRESNAR 18V, 3,0Ah, Li-Ion
%
Wiertarko-wkrętarka TRESNAR 18V, 3,0Ah, Li-Ion
Wiertarko-wkrętarka TRESNAR 18V,  2,0Ah Li-Ion
%
Wiertarko-wkrętarka TRESNAR 18V, 2,0Ah Li-Ion
Wiertarko-wkrętarka Tresnar, 14,4V, 2,0 Ah Li-Ion
%
Wiertarko-wkrętarka Tresnar, 14,4V, 2,0 Ah Li-Ion
Wiertarko-wkrętarka Tresnar, 10,8 V,  1,3 Ah, Li-Ion
%
Wiertarko-wkrętarka Tresnar, 10,8 V, 1,3 Ah, Li-Ion
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 20 V Hurry Up
%
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 20 V Hurry Up
Wiertarko-wkretarka udar. 10,8V  - STANLEY FMC021S2-QW
%
Wiertarko-wkretarka udar. 10,8V - STANLEY FMC021S2-QW
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18 V, 2 x 2 Ah Brenar
%
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18 V, 2 x 2 Ah Brenar
Wiertarko-wkrętarka AKU 18V/3.0 Ah - MAKITA DHP453RFE
%
Wiertarko-wkrętarka AKU 18V/3.0 Ah - MAKITA DHP453RFE
Wiertarko - wkrętarki

 Wiertarko-wkrętarki

 Wiertarko-wkrętarki to jedno z podstawowych elektronarzędzi, które równie często znajdują się w podstawowym wyposażeniu profesjonalistów, jak i w warsztatach amatorów-majsterkowiczów. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego –wszechstronność zastosowań sprawia, że za pomocą jednego urządzenia można z łatwością wkręcać i wykręcać śruby oraz wkręty, a także wiercić otwory w różnych podłożach.Oferowane przez nas wiertarko-wkrętarki podzieliliśmy na dwie grupy. Pierwsza obejmuje narzędzia sieciowe, które do pracy potrzebują podłączenia do gniazda elektrycznego. W drugiej grupie przygotowaliśmy rozbudowaną gamę wiertarko-wkrętarek akumulatorowych. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci lub w przestrzeniach o utrudnionym dostępie, gdzie plączące się kable mogłyby dodatkowo komplikować zadanie.
Wszystkie proponowane przez nas narzędzia to produkty renomowanych marek, które łączy wysoka jakość wykonania, kompaktowe rozmiary i ergonomiczna konstrukcja.Wiertarko-wkrętarki elektryczne

 


Do użytkowników profesjonalnych, jak również do wymagających majsterkowiczów, którzy potrzebują mocniejszych urządzeń zasilanych z sieci, kierujemy wiertarko-wkrętarki elektryczne. Duża moc, wysoki moment obrotowy, solidne obudowy sprawiają, że tego typu narzędzia sprostają wielu zadaniom i znajdują zastosowanie również wtedy, gdy zachodzi potrzeba pracy z twardszymi materiałami. Proponujemy również urządzenia przeznaczone do konkretnych typów prac, np. wkrętarki do płyt kartonowo-gipsowych, które szczególnie często wybierane są przez firmy remontowo-wykończeniowe.

 

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

 


Narzędzia akumulatorowe – w tym również wiertarko-wkrętarki – najchętniej wybierają ci klienci, którzy stawiają na komfort i ergonomię pracy. Mocne i wytrzymałe akumulatory pozwalają bowiem na użytkowanie narzędzia przez długi czas, bez konieczności podłączania go do prądu – a więc również w miejscach bez zasilania sieciowego, przedłużaczy i przeszkadzających w pracy kabli.


Proponujemy urządzenia o różnych mocach i momentach obrotowych – od najmniejszych, które docenią szczególnie „złote rączki”, wykonujące samodzielnie różne prace w domu i wokół niego, jak również większe modele. Te ostatnie pozwalają na wiercenie z dużą prędkością obrotową, przez co są niezbędne w większych warsztatach.


Najbardziej wszechstronnymi narzędziami z tej grupy są wiertarko-wkrętarki z udarem, które sprawdzą się np. podczas wiercenia w twardszych podłożach. Z tego powodu to narzędzie docenią również profesjonaliści.


Komfort pracy z wiertarko-wkrętarkami akumulatorowymi zwiększają również różne dodatkowe rozwiązania stosowane przez ich producentów – ergonomiczne rękojeści z powłoką antypoślizgową, podświetlanie miejsca pracy, dwa akumulatory czy poręczne walizki transportowe, ułatwiające przenoszenie narzędzia.Wybierając wkrętarko-wiertarkę warto uwzględnić kilka kryteriów. Obok sposobu zasilania (sieciowe, akumulatorowe) warto też wziąć pod uwagę, do jakich prac potrzebne jest narzędzie. Pozwoli to na optymalny dobór mocy, prędkości obrotowej, ułatwi decyzję o tym, czy potrzebne jest urządzenie z udarem czy bez. Zwróćmy też uwagę na silnik – w zastosowaniach profesjonalnych, gdzie narzędzia są bardzo intensywnie eksploatowane, zdecydowanie lepiej sprawdzą się modele z silnikiem bezszczotkowym, cenione z uwagi na dłuższą żywotność i lepszą wydajność. Warto też zastanowić się, czy wiertarko-wkrętarka będzie potrzebna tylko w przydomowym warsztacie, czy np. w terenie – w takiej sytuacji świetnie sprawdzą się modele wyposażone standardowo w dwa akumulatory i walizkę transportową.