Dostępność

Szpachelka nierdzewna - FASTER TOOLS
Kod
155
Producent

Szpachelka nierdzewna marki FASTER TOOLS jest wykonana z najwyższej jakości stali o wszechstronnym zastosowaniu przy pracach budowlanych. Doskonały stosunek jakości do ceny.

1,00 zł

Szpachelka z drewnianą rękojeścią - HIGO
Kod
399
Producent

Szpachelka marki HIGO jest wykonana ze stali węglowej, co charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością. Posiada drewnianą rękojeść, która jest bardzo wytrzymała i odporna na wszelkie zanieczyszczenia. Doskonały stosunek jakości do ceny.

1,50 zł

Szpachelka nierdzewna - DRAUMET
Kod
4329
Producent

Szpachelka nierdzewna marki DRAUMET jest przeznaczona do wykończeniowych prac budowlanych: wygładzania, uzupełniania ubytków czy usuwania zanieczyszczeń. Wysoka jakość materiałów stosowanych podczas produkcji gwarantuje długą żywotność.

7,60 zł

Szpachelka polerowana 40 mm - FASTER TOOLS
Kod
413
Producent

Szpachelka malarska polerowana marki FASTER TOOLS przeznaczona do wykończeniowych prac budowlanych. Jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Doskonały stosunek jakości do ceny.

2,80 zł

Szpachelka skrobak malarski - FASTER TOOLS
Kod
4593
Producent

Skrobak malarski marki FASTER TOOLS jest wykonany z polerowanej stali węglowej, przeznaczony do skrobania powierzchni w celu ich wygładzenia. Doskonały stosunek jakości do ceny.

6,50 zł

Szpachle japonki 4 szt. - FASTER TOOLS
Kod
1714
Producent

Szpachle japonki marki FASTER TOOLS są wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie ulegają korozji. Posiadają uchwyty z tworzywa sztucznego, które są bardzo wygodne. Służą do nakładania i wygładzania masy szpachlowej.

4,50 zł

Szpachla krawędziowa zestaw 3 szt. - STANLEY
Kod
STHT0-05896
Producent

Szpachla krawędziowa firmy STANLEY przeznaczona do krawędzi sufitowych oraz ściennych. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Bi-materiałowy uchwyt dobrze leży w dłoni, co poprawia wygodę użytkowania. Zestaw zawiera 3 sztuki szpachli.

171,50 zł

Szpachelka nierdzewna SOFT - FASTER TOOLS
Kod
6044
Producent

Szpachelka nierdzewna marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyprofilowana idealnie do ręki rękojeść sprawia, że wzrasta komfort pracy. Doskonały stosunek jakości do ceny.

4,80 zł

Szpachla fasadowa dwukomponentowa 450 mm - FASTER TOOLS
Kod
2818
Producent

Szpachla fasadowa dwukomponentowa firmy FASTER TOOLS jest wykonana ze stali nierdzewnej, posiada rączkę z tworzywa. Doskonały stosunek jakości do ceny.

19,50 zł