Dostępność

Poziomica PROFI - FASTER TOOLS
Kod
4634
Producent

Poziomica marki FASTER TOOLS to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych oraz monterskich. Wyposażona jest w silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji. Posiada wbudowane dystanse plastikowe pozwalające uniknąć przesuwania się po śliskich powierzchniach.

109,30 zł

Poziomica wężowa - FASTER TOOLS
Kod
2360
Producent

Poziomica wężowa marki FASTER TOOLS należy do najprostszych typów poziomic. Prosta konstrukcja oraz długość pozwalają na zmierzenie poziomu na elementach położonych daleko od siebie.

84,30 zł

Poziomica PRO 180 BEAM - STANLEY
Kod
42-919-1
Producent

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z trwałego aluminium o przekroju dwuteowym. Posiada osłony na końcach, które absorbują wstrząsy. Produkt wyposażony w 3 libelki, w tym jedną obrotową z podziałką kątową.

30,90 zł

Poziomica FATMAX - STANLEY
Kod
43-536-1
Producent

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z aluminium, posiada wzmocnioną konstrukcję. Produkt wyposażony w frezowane powierzchnie pomiarowe zwiększające dokładność pomiarów oraz wygodne uchwyty mocowane wkrętami do korpusu.

137,60 zł

Poziomica FATMAX XL z magnesem - STANLEY
Kod
43-625-0
Producent

Poziomica z magnesem marki STANLEY to produkt najwyższej klasy, bardzo sztywny dzięki dwuteowemu - skrzynkowemu przekrojowi i dodatkowym wzmocnieniom wzdłużnym. Posiada bmateriałową rękojeść przykręconą do korpusu.

189,50 zł