Dostępność

Pistolet do lakierowania - dolny zbiornik - FASTERTOOLS
Kod
312
Producent

Pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z dolnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

85,40 zł

Pistolet do lakierowania - górny zbiornik - FASTERTOOLS
Kod
311
Producent

Pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z górnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

73,20 zł

Pistolet do lakierowania Draumet
Kod
313
Producent

Pistolet do lakierowania Draumet to produkt posiadający liczne walory użytkowe, między innymi możliwość regulacji strumienia i ilości pobieranego lakieru, solidny zbiornik o pojemność 0,5 litra umieszony na górze, czy stalowy korpus oraz niewielka waga 650 g. Te wszystkie atuty składają się na komfort wykonywanej pracy.

174,70 zł

Pistolet do lakierowania GZ - HIGO
Kod
5495
Producent

Pistolet do lakierowania z górnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

59,10 zł

Pistolet do lakierowania DZ - HIGO
Kod
5496
Producent

Pistolet do lakierowania z dolnym zbiornikiem marki HIGO jest to wytrzymały produkt, solidnie wykonany. Narzędzie przeznaczone do użytku domowego dla majsterkowiczów.

68,40 zł

Pistolet lakierniczy elektryczny 110 W, 800 ml Tresnar
Kod
6684
Producent

Pistolet lakierniczy elektryczny 110 W, 800 ml Tresnar pozwala jednocześnie sprawnie i dokładnie nanieść farbę na powierzchnię roboczą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Pistolet posiada funkcję regulacji ilości podawanego materiału, która zapewnia ekonomiczne zużycie podawanego materiału.

113,10 zł

Pistolet lakierniczy elektryczny 400 W, 700 ml Tresnar
Kod
6685
Producent

Pistolet lakierniczy (elektryczny) do malowania natryskowego 400 W, 700 ml Tresnar pozwala na profesjonalne i szybkie wykonanie prac malarskich pozostawiając znakomity efekt pracy. Pistolet nadaje się zarówno do użycia wewnętrznego, jak i na zewnątrz budynków, a regulacja podawanego materiału pozwala na odpowiednie jego wykorzystanie przez użytkownika.

188,50 zł