Pistolet do lakierowania - dolny zbiornik - FASTERTOOLS
Kod
312
Producent

Pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z dolnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

85,40 zł

Pistolet do pompowania kół HOBBY - FASTERTOOLS
Kod
314
Producent

Pistolet do pompowania kół marki FASTERTOOLS z manometrem. Pistolet do napełniania kół i dętek sprężonym powietrzem. Przystosowany do kół z zaworami.

56,60 zł

Pistolet do przedmuchiwania długi - FASTERTOOLS
Kod
406
Producent

Długi pistolet do przedmuchiwania marki FASTERTOOLS o wielu zastosowaniach w warsztacie. Pistolet przydaje się przy czyszczeniu filtrów lub przy wydmuchiwaniu zanieczyszczeń.

24,10 zł

Pistolet do lakierowania - górny zbiornik - FASTERTOOLS
Kod
311
Producent

Pistolet do lakierowania marki FASTERTOOLS z górnym zbiornikiem. Pistolet przeznaczony do malowania farbami i lakierami. Przydatny przy malowaniu różnych powierzchni.

73,20 zł

Pistolet do pompowania kół PROFESIONAL - FASTERTOOLS
Kod
1967
Producent

Profesjonalny pistolet do pompowania kół marki FASTERTOOLS z manometrem. Pistolet do napełniania kół i dętek sprężonym powietrzem. Przystosowany do kół i dętek z zaworami.

87,40 zł

Pistolet do przedmuchiwania krótki - FASTERTOOLS
Kod
405
Producent

Krótki pistolet do przedmuchiwania marki FASTERTOOLS o wielu zastosowaniach w warsztacie. Pistolet przydaje się przy czyszczeniu filtrów lub przy wydmuchiwaniu zanieczyszczeń.

21,80 zł

Pistolet do lakierowania Draumet
Kod
313
Producent

Pistolet do lakierowania Draumet to produkt posiadający liczne walory użytkowe, między innymi możliwość regulacji strumienia i ilości pobieranego lakieru, solidny zbiornik o pojemność 0,5 litra umieszony na górze, czy stalowy korpus oraz niewielka waga 650 g. Te wszystkie atuty składają się na komfort wykonywanej pracy.

174,70 zł