Dostępność

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu, podwójny segment, 125 mm Faster Tools
Kod
7086
Producent

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu, podwójny segment, 125 mm Faster Tools to wysokiej jakości narzędzie kompatybilne ze szlifierką kątową. Doskonale poradzi sobie z takim materiałem jak kamień, cegła, marmur, a także granit, a podwójny segment służy do zgrubnego szlifowania na sucho.

54,90 zł

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu, podwójny segment 125 mm Draumet
Kod
7084
Producent

Wysokiej jakości tarcza marki Draumet 125 mm służy do szlifowania betonu, kamienia, marmuru czy też cegły i jest kompatybilna ze szlifierką kątową. Mocny produkt o długiej żywotności sprawdzi się w wielu branżach przemysłu i rzemiosła.

78,50 zł

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu, pojedynczy segment 125 mm Faster Tools
Kod
7085
Producent

Tarcza diamentowa do szlifowania 125 mm Faster Tools z pojedynczym segmentem szybko i dokładnie usuwa wszelkie nierówności, przeznaczona jest do powierzchni betonowych, kamienia naturalnego oraz sztucznego i wykańczania krawędzi.

49,50 zł

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu, segment U, 125 mm Draumet
Kod
7083
Producent

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu, segment U, 125 mm Draumet przeznaczona jest do materiałów typu ceramika, beton, kamień, cegła, marmur oraz granit. Segment U umożliwia precyzyjne wyrównywanie powierzchni pionowych.

79,30 zł

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu, segment T, 125 mm Draumet
Kod
7082
Producent

Tarcza diamentowa do szlifowania betonu 125 mm Draumet to narzędzie z segmentem typu T, który odpowiada za wyrównanie powierzchni pionowych i poziomych. Tarcza doskonale sprawdzi się zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro, a wytrzymały rdzeń wykonany z mocnej stali wpływa na żywotność narzędzia.

79,30 zł