Młotek ciesielski 600 g Faster Tools
Kod
688
Producent

Młotek ciesielski 600 g Faster Tools posiada głowicę z hartowanej stali narzędziowej, natomiast trzonek z włókna szklanego, pokrytego tworzywem sztucznym. Produkt przeznaczony jest głównie do profesjonalnego użytku w firmach budowlanych, remontowych, zakładach stolarskich.

35,50 zł

Gumy wymienne do młotków kwadratowych FASTERTOOLS PL1049PL
Kod
PL1049PL
Producent

Gumy wymienne do młotka brukarskiego FASTERTOOLS w kształcie kwadratu. Doskonała cena, doskonała jakość.

29,20 zł

Młotek ciesielski Steelmaster - STANLEY
Kod
51-031-1
Producent

Młotek ciesielski marki STANLEY wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego solidność i wytrzymałość. Trzonek wykonany ze stalowej, profilowanej rurki pokrytej elastycznym tworzywem, który doskonale leży w dłoni.

90,00 zł

Młotek kwadratowy - FASTER TOOLS
Kod
PL1120PL
Producent

Młotek kwadratowy marki FASTER TOOLS wykonany z drewna, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.

69,50 zł

Młotek murarski Antivibe - STANLEY
Kod
54-022-1
Producent

Młotek murarski marki STANLEY wykonany z jednego kawałka metalu, co zapewnia wysoką wytrzymałość. System tłumiący drgania jest znacznym atutem narzędzia, doskonały do wszechstronnych prac murarskich.

121,50 zł

Młotek ślusarski Graphite - STANLEY
Kod
54-910-1
Producent

Młotek ślusarski marki STANLEY posiada grafitowy rdzeń, co odpowiada za zwiększoną wytrzymałość i trwałość narzędzia. Antypoślizgowa, bimateriałowa rękojeść łączy ze sobą bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

47,24 zł

Młotek dwuobuchowy FatMax Antivibe - STANLEY
Kod
FMHT1-56006
Producent

Młotek dwuobuchowy marki STANLEY posiada funkcję przebijaka do wybijania otworów. Pierwszy na świecie młotek z trzonkiem wyposażonym w system tłumiący drgania. Trwałe połączenie obucha z uchwytem zapewnia trwałość narzędzia.

110,20 zł

Młotek spawalniczy odgięty - JUCO
Kod
M8152
Producent

Młotek spawalniczy odgięty marki JUCO jest wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Doskonały stosunek jakości do ceny.

20,60 zł

Młotek stolarski Blue Strike - STANLEY
Kod
51-488-1
Producent

Młotek stolarski marki STANLEY wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada kutą głowę obrabianą cieplnie. Dzięki odpowiednim technikom stosowanym podczas montażu młotka jest on bardzo wytrzymały.

60,20 zł