Kamienie szlifierskie komplet 5 sztuk - FASTERTOOLS
Kod
2524
Producent

Wytrzymałe Kamienie szlifierskie marki FASTERTOOLS przeznaczone są do szlifowania takich materiałów jak: metale, szkło, ceramika, tworzywa sztuczne.

7,60 zł

Gąbki szlifierskie z uchwytem - FASTER TOOLS
Kod
7081
Producent

Gąbki polerskie z uchwytem marki FASTER TOOLS idealne do polerowania powierzchni lakierowanych oraz usuwania wierzchniej warstwy farb. Gradacje gąbek to 60, 80 i 120.

23,40 zł

Gipex 50m - FASTER TOOLS
Kod
4004
Producent

Papier Gipex marki FASTER TOOLS to cenowo korzystny produkt do obróbki różnego rodzaju powierzchni. Nadaje się do obróbki drewna, lakierów, szpachli jak i metali. Charakteryzuje się dużą ostrością ziaren, co zapewnia agresywność szlifowania.

51,80 zł

Kostka ścierna - FASTER TOOLS
Kod
2590
Producent

Kostka ścierna marki FASTER TOOLS jest doskonałym narzędziem do prac związanych ze szlifowaniem, matowaniem, polerowaniem. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Idealna do prac domowych jak i pielęgnacji samochodu.

2,60 zł

Fibra krążki 125/24 gr. - FASTERTOOLS
Kod
3989
Producent

Uniwersalne Fibra marki FASTERTOOLS krążki dostępne są w 8 wariantach gradacji: 16, 24, 36, 40, 60, 80, 100 i 120.

2,10 zł

Papier ścierny (arkusz) - FASTER TOOLS
Kod
4016
Producent

Papier ścierny marki FASTER TOOLS to produkt przeznaczony do szlifowania ręcznego i przy użyciu elektronarzędzi. Charakteryzuje się uniwersalnością oraz wysoką jakością w przystępnej cenie.

0,50 zł

Papier ścierny rolka 200 x 30000mm - KLINGSPOR 266734
Kod
266734
Producent

Papier ścierny marki KLINGSPOR to standardowy wyrób do obróbki drewna twardego. Idealnie nadaje się do obróbki parkietów i renowacji podłóg. Idealny do użytku przez majsterkowiczów jak i profesjonalistów.

300,40 zł

Materiały ścierneMateriały ścierne, jak gąbki i kamienie szlifierskiepapier ścierny w postaci arkuszy czy rolek, kostki ścierneściernice listkowe i różnego typu szczotki (druciane, nylonowe, stalowe) – to produkty, które sprawdzają się w przedsiębiorstwa o różnym profilu produkcyjnym, a także w warsztatach amatorów. Szerokie spektrum oferowanych przez nas produktów pozwala dopasować rozwiązanie odpowiednie do szlifowania każdego materiału – drewna, metalu, ceramiki, szkła, kompozytów i wielu innych.


Odpowiednio dobrane materiały ścierne umożliwiają efektywną obróbkę różnego rodzaju powierzchni oraz realizację wielu prac, jak szlifowanie, polerowanie lub usuwanie nalotów rdzy. W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone stricte do pracy ręcznej, do elektronarzędzi, jak również uniwersalne, które dają możliwość wykonywania obu typów obróbek z wykorzystaniem jednego materiału.

Wśród proponowanych przez nas materiałów ściernych znajdują się papiery ścierne o różnej gradacji, rozmiarach i kształcie – zarówno w prostokątnych arkuszach, w postaci krążków czy trójkątów, jak również papiery w rolkach. Osobną gamę produktów stanowią papiery ścierne mocowane na rzep – w zależności od potrzeb można dobrać rozwiązanie bez otworów odpylających lub wyposażone w otwory, które pozwolą na efektywne usuwanie pyłu szlifierskiego podczas pracy.


Grupą produktów zaprojektowanych do usuwania wierzchniej warstwy farb i lakierów przed ponownym malowaniem są gąbki szlifierskie – dzięki wyposażeniu w praktyczny uchwyt praca z ich użyciem jest bardzo wygodna.


Do szlifowania trudno dostępnych miejsc kierujemy z kolei rozbudowaną gamę kostek ściernych. Różne kształty (prostokątne, trapezowe) pozwolą dotrzeć w każdy zakamarek, kąt i narożnik, który wymaga przeszlifowania.


Użytkownicy profesjonalni i amatorzy, którzy zajmują się obróbką drewna, tworzywa sztucznego, metalu czy lakieru wśród materiałów ściernych znajdą też płótna ścierne. Są one dostępne w formie arkuszy lub w rolkach, co pozwala dopasować produkt do specyfiki realizowanych zadań.


Do wymagających odbiorców, którzy poszukują materiałów ściernych przeznaczonych do obróbki elementów profilowanych, powierzchni wewnętrznych, wąskich i trudno dostępnych, kierujemy ściernice listkowe na trzpieniu. Idealnie nadają się do maszyn ręcznych, gwarantując szybką i bardzo efektywną pracę.


Osobną grupę stanowią różnego rodzaju szczotki druciane, które podzieliliśmy na ręcznedo szlifierek kątowych i wiertarek. Szczotki wyposażone w gwint M 14 są kompatybilne ze szlifierkami kątowymi i większością elektronarzędzi dostępnych na rynku. Doskonale poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi powierzchniami, skutecznie usuwając (w zależności od wariantu) rdzę, lakier czy pozostałości gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin.


Do obróbki metalu i innych powierzchni oraz krawędzi, które wymagają szlifowania, usunięcia rdzy czy polerowania, kierowane są kamienie szlifierskie. Są one oferowane w praktycznych zestawach o różnych rozmiarach i kształtach, które montuje się na wiertarce. Z kolei do delikatnego polerowania, a także do czyszczenia metali, drewna oraz tworzyw sztucznych i usuwania nalotów rdzy oraz lakieru polecamy szczotki nylonowe.

Oferowane przez nas materiały ścierne występują w różnych postaciach i formach, przez co odpowiedzą na potrzeby zarówno amatorów, którzy pracują przede wszystkim ręcznie lub z wykorzystaniem prostych narzędzi, jak również na wymagania profesjonalistów, oczekujących pełnej automatyzacji pracy i najwyższej efektywności.