Dostępność

Piła do metalu uchwyt plastikowy - FASTER TOOLS
Kod
1449
Producent

Piła marki FASTER TOOLS przeznaczona do obrabiania metalu. Plastikowa rękojeść jest bardzo wytrzymała i ergonomiczna, co znacznie zwiększa komfort podczas pracy. Doskonały stosunek jakości do ceny.

5,60 zł

Piła do metalu - FASTER TOOLS
Kod
3490
Producent

Piła do metalu marki FASTER TOOLS jest doskonałym narzędziem przydatnym podczas prac warsztatowych. Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę podczas użytkowania, wytrzymały korpus gwarantuje długą żywotność.

16,10 zł

Piła do metalu 300 mm Soft - DRAUMET
Kod
3486
Producent

Piła do metalu marki DRAUMET posiada ergonomiczną rękojeść typu Soft, a dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Doskonały stosunek jakości do ceny.

33,20 zł

Piła do metalu uchwyt drewniany - FASTER TOOLS
Kod
3488
Producent

Piła do metalu marki FASTER TOOLS posiada drewnianą rękojeść, a dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczna rękojeść zapewnia wysoki komfort pracy.

26,70 zł

Piła do metalu mini - STANLEY
Kod
20-807-0
Producent

Piła do metalu mini marki STANLEY jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Elastyczny, regulowany na całej długości brzeszczot umożliwia równe cięcie.

14,80 zł

Piła do metalu 300 mm z drewnianą rękojeścią - STANLEY
Kod
15-123-1
Producent

Piła do metalu marki STANLEY jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Drewniana rękojeść zapewnia solidny chwyt. Dobra jakość za rozsądną cenę.

37,60 zł

Piła do metalu - JUCO
Kod
R7000
Producent

Piła do metalu marki JUCO wykonana ze stalowego płaskownika, obecna jest prosta ramka do mocowania brzeszczotów o długości 300 mm. Posiada drewnianą rękojeść wzmocnioną metalową obejmą.

43,70 zł

Piła do metalu ręczna Faster Tools
Kod
8819
Producent

Piła ręczna do cięcia metalu Faster Tools to lekkie i poręczne narzędzie o metalowej konstrukcji, przeznaczone do użytku w zakładach pracy, jak i dla amatorów majsterkowania. Piła jest kompatybilna z brzeszczotami o długości 10" - 12".

17,60 zł