Dostępność

Zraszacz 8-funkcyjny - FORESTER
Kod
8133
Producent

Zraszacz marki FORESTER posiada 8 trybów. Pozwala dostosować tryb zraszania do wielkości i potrzebny nawodnienia ogrodu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

18,60 zł

Zraszacz ogrodowy 8 funkcyjny - FORESTER
Kod
8135
Producent

Zraszacz marki FORESTER posiada 8 trybów. Pozwala na dostosowanie trybu zraszania w zależności od wielkości trawnika. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

18,10 zł

Zraszacz obrotowy 3-ramienny - FORESTER
Kod
8134
Producent

3-ramienny zraszacz marki FORESTER wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Posiada stabilną podstawę oraz jest niezbędnym elementem w nawadnianiu trawnika.

22,90 zł

Zraszacz obrotowy 3-ramienny - FORESTER
Kod
8138
Producent

3-ramienny zraszacz obrotowy marki FORESTER posiada regulowane, obrotowe dysze. Ostrze do wbijania w trawnik. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

12,20 zł

Zraszacz pulsacyjny - FORESTER
Kod
8137
Producent

Zraszacz pulsacyjny marki FORESTER posiadający regulacje promienia strumienia, co pozwala na ustawienie obszaru nawadniania. Posiada wytrzymałą, wbijaną podstawę wykonaną z tworzywa ABS. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

16,00 zł

Zraszacz pulsacyjny metalowy - FORESTER
Kod
8139
Producent

Zraszacz pulsacyjny marki FORESTER posiadający regulacje promienia strumienia, co pozwala na ustawienie obszaru nawadniania. Posiada wytrzymałą, wbijaną podstawę wykonaną z metalu. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

24,90 zł

Zraszacz ręczny 8-funkcyjny - FORESTER
Kod
8143
Producent

Solidny zraszacz ogrodowy marki FORESTER wykonany z metalu, pokrytego wytrzymałymi materiałami ABS i TPR. Posiada płynną regulację ciśnienia.

45,10 zł

Zraszacz wahadłowy 17 dysz - FORESTER
Kod
8132
Producent

Zraszacz wahadłowy marki FORESTER z regulacją nawadniania pozwala nam na dokładne ustawienie odległości nawadniania i ilości wody. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Posiada wbudowany filtr do wody.

62,20 zł

Zraszacz obrotowy z regulacją - FORESTER
Kod
8136
Producent

Obrotowy zraszacz ogrodowy marki FORESTER przeznaczony do podlewania małych i średnich trawników. Posiada regulację położenia ramion oraz płynną regulację przepływu wody. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

28,60 zł