Kółko tnące - FASTER TOOLS
%
Kółko tnące - FASTER TOOLS
FASTER TOOLS paca metalowa zębata 280x130mm (wiele rozmiarów do wyboru)
%
FASTER TOOLS paca metalowa zębata 280x130mm (wiele rozmiarów do wyboru)
Szpachelka nierdzewna - FASTER TOOLS
%
Szpachelka nierdzewna - FASTER TOOLS
Kółko tnące - FASTER TOOLS
%
Kółko tnące - FASTER TOOLS
Pędzel angielski płaski - FASTER TOOLS
%
Pędzel angielski płaski - FASTER TOOLS
Pędzel okrągły, pierścieniowy 20 mm Faster Tools
%
Pędzel okrągły, pierścieniowy 20 mm Faster Tools
Pędzel kaloryferowy - FASTER TOOLS
%
Pędzel kaloryferowy - FASTER TOOLS
Pędzel ławkowiec - FASTER TOOLS
%
Pędzel ławkowiec - FASTER TOOLS
Pędzel tapetowy - FASTER TOOLS
%
Pędzel tapetowy - FASTER TOOLS
Malarskie i glazurnicze

Narzędzia glazurnicze, narzędzia malarskieOdpowiednio wykonane prace wykończeniowe to ważny etap wieńczący budowę domu czy remont. Od tego, w jaki sposób zostaną przeprowadzone, zależy zarówno efekt wizualny, jak również trwałość i funkcjonalność. Narzędzia malarskie i narzędzia glazurnicze, które można znaleźć w naszej ofercie, pozwolą sprawnie przejść przez wszystkie etapy prac wykończeniowych – począwszy od zabezpieczenia powierzchni, poprzez układanie płytek i malowanie, kończąc na uszczelnianiu silikonem miejsc narażonych na działanie wilgoci.W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne podczas remontu i wykańczania wnętrz narzędzia malarskie i glazurnicze. Doskonale sprawdzą się one w profesjonalnych firmach remontowo-budowlanych, jak również w rękach majsterkowiczów-amatorów, którzy tego typu prace wykonują samodzielnie. Oferowane przez nas produkty łączy wysoka jakość wykonania, solidność i ergonomia, dzięki czemu pozwolą z łatwością pomalować ściany, dociąć i położyć glazurę czy uszczelnić okna i drzwi.

 

Narzędzia glazurnicze

 


Niezbędnym narzędziem, które musi się znaleźć w wyposażeniu każdego glazurnika, są maszynki do cięcia i łamania glazury. Dobierając je warto zwrócić uwagę zarówno na formaty płytek, które będzie można ciąć, jak również inne parametry, takie jak dobra widoczność linii cięcia czy wyposażenie w boczne ograniczniki, co znacznie ułatwi pracę.


Oprócz maszynek do glazury, oferujemy także bogatą gamę pomocniczych narzędzi glazurniczych – znajdują się tu np. krzyżyki dystansowe (również w wersji z uchwytem, który ułatwia wyciągnięcie krzyżyka po użyciu) czy kliny do glazury.Narzędzia malarskie

 


W naszym sklepie znajduje się szeroka gama narzędzi malarskich, które pozwolą z łatwością dobrać rozwiązanie potrzebne do konkretnych potrzeb. Zanim jednak rozpoczną się właściwe prace, konieczne jest zabezpieczenie powierzchni, w czym pomocne będą folie malarskie oraz różnego rodzaju taśmy (tynkarskie, malarskie, dwustronne). Równie ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża, które musi być równe, czyste i suche. Ewentualne ubytki należy zaszpachlować – przydadzą się tu pace i szpachle o różnych kształtach i rozmiarach.


Najpopularniejsze narzędzia malarskie to oczywiście wałki i pędzle, które sprawdzą się zarówno podczas pokrywania ścian gruntem i farbą, jak również np. przy tapetowaniu (pędzle tapetowe). Do gruntowania i malowania różnego rodzaju farbami polecamy pędzle ławkowce – szczególnie, gdy zachodzi potrzeba pomalowania dużych powierzchni (warto wówczas wyposażyć się również w kije teleskopowe, które znacznie zwiększą komfort pracy). W przypadku mniejszych powierzchni świetnie spiszą się pędzle angielskie, półangielskie, okrągłepłaskie czy kaloryferowe. Niezbędnym narzędziem malarskim są też różnego rodzaju wałki: oferujemy zarówno gotowe zestawy, jak i sprzedawane osobno rączki i wkłady. Rozbudowana gama kratekkuwet pozwoli z łatwością dobrać produkt do rozmiarów narzędzi. Odpowiednie przygotowanie farb, klejów i zapraw ułatwią różnego rodzaju wiadra i mieszadła, które wyeliminują uciążliwą konieczność ręcznego mieszania.


Bardzo pomocnymi narzędziami podczas remontu czy wykańczania mieszkania będą też wyciskacze do mas silikonowych, uszczelniaczy i klejów.


Oprócz narzędzi glazurniczych i malarskich proponujemy też narzędzia murarskie i tynkarskiesita przesiewowe, różne rodzaje kielni (trapezowe, kątowe wewnętrzne i zewnętrzne, trójkątne, sztukatorskie, zaokrąglone, do fugowania i in.) oraz pace do nakładania i wyrównywania tynków akrylowych/ mineralnych, gładzi wapiennych i cementowo-wapiennych, klejów pod glazurę i terakotę. Z kolei pace z gąbką przydadzą się do sprzątnięcia i zmycia resztek zaprawy czy fug z glazury, przez co są one obowiązkowym narzędziem glazurniczym każdego kafelkarza.