Mieszdało do farb i zapraw 1400 W Brenar
Kod
3067
Producent

Mieszadło do farb i zapraw 1400 W Brenar to niezawodne urządzenie, które osiąga prędkość obrotową bez obciążenia (rpm) 0 - 600 (I bieg) i 0 – 900 (II bieg). Solidna konstrukcja, system antywibracyjny, przycisk blokady włącznika to jedne z atutów urządzenia, które spełni oczekiwania nawet bardziej wymagających odbiorców.

328,20 zł

Wiadro okrągłe - FASTER TOOLS
Kod
PL1086
Producent

Wiadro okrągłe marki FASTER TOOLS znajduje swoje zastosowanie przy pracach budowlanych, ogrodniczych oraz domowych. Doskonale nadaje się do mieszania zapraw, kleju lub mas budowlanych.

15,50 zł

Kielnia trapezowa zwykła - FASTER TOOLS
Kod
030
Producent

Kielnia marki FASTER TOOLS to standardowe narzędzie murarskie, które jest stosowane do nakładania i rozprowadzania zaprawy budowlanej. Dzięki ergonomicznej rękojeści użytkowanie jest bardzo komfortowe.

4,10 zł

Kij teleskopowy 1,0 - 2,0 m - FASTER TOOLS
Kod
M035
Producent

Kij teleskopowy marki FASTER TOOLS do wałków malarskich pozwala na komfortowe malowanie powierzchni. Jest lekki, wykonany z metalu co zapewnia jego wytrzymałość. Dzięki regulowanej długości można go dopasować do własnych potrzeb.

9,80 zł

Kuweta malarska - DRAUMET
Kod
M57
Producent

Kuweta malarska plastikowa marki DRAUMET służy do wygodnego nabierania farby na wałek lub pędzel i odsączania go z nadmiaru farby.

3,00 zł

Maszynka do cięcia i łamania glazury - FASTER TOOLS
Kod
1826
Producent

Maszynka do cięcia glazury marki FASTER TOOLS to produkt niezbędny dla każdego kafelkarza. Dzięki dwuwarstwowej podstawie tłumiącej jest wytrzymała i przeznaczona do pracy w każdych warunkach.

325,30 zł

Paca metalowa zębata - FASTER TOOLS
Kod
1239
Producent

Paca zębata marki FASTER TOOLS jest wykonana z najwyższej jakości stali. Posiada doskonały uchwyt, który zwiększa komfort pracy użytkownika. Przeznaczona do nakładania i wyrównywania klejów pod glazurę i terakotę.

6,10 zł

Pędzel angielski płaski - FASTER TOOLS
Kod
1971
Producent

Pędzel angielski marki FASTER TOOLS jest wykonany z naturalnego włosia, posiada rękojeść z drewna bukowego. Wytrzymały i profesjonalny produkt w doskonałej cenie.

1,30 zł

Narzędzia glazurnicze, narzędzia malarskieOdpowiednio wykonane prace wykończeniowe to ważny etap wieńczący budowę domu czy remont. Od tego, w jaki sposób zostaną przeprowadzone, zależy zarówno efekt wizualny, jak również trwałość i funkcjonalność. Narzędzia malarskie i narzędzia glazurnicze, które można znaleźć w naszej ofercie, pozwolą sprawnie przejść przez wszystkie etapy prac wykończeniowych – począwszy od zabezpieczenia powierzchni, poprzez układanie płytek i malowanie, kończąc na uszczelnianiu silikonem miejsc narażonych na działanie wilgoci.W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne podczas remontu i wykańczania wnętrz narzędzia malarskie i glazurnicze. Doskonale sprawdzą się one w profesjonalnych firmach remontowo-budowlanych, jak również w rękach majsterkowiczów-amatorów, którzy tego typu prace wykonują samodzielnie. Oferowane przez nas produkty łączy wysoka jakość wykonania, solidność i ergonomia, dzięki czemu pozwolą z łatwością pomalować ściany, dociąć i położyć glazurę czy uszczelnić okna i drzwi.

 

Narzędzia glazurnicze

 


Niezbędnym narzędziem, które musi się znaleźć w wyposażeniu każdego glazurnika, są maszynki do cięcia i łamania glazury. Dobierając je warto zwrócić uwagę zarówno na formaty płytek, które będzie można ciąć, jak również inne parametry, takie jak dobra widoczność linii cięcia czy wyposażenie w boczne ograniczniki, co znacznie ułatwi pracę.


Oprócz maszynek do glazury, oferujemy także bogatą gamę pomocniczych narzędzi glazurniczych – znajdują się tu np. krzyżyki dystansowe (również w wersji z uchwytem, który ułatwia wyciągnięcie krzyżyka po użyciu) czy kliny do glazury.Narzędzia malarskie

 


W naszym sklepie znajduje się szeroka gama narzędzi malarskich, które pozwolą z łatwością dobrać rozwiązanie potrzebne do konkretnych potrzeb. Zanim jednak rozpoczną się właściwe prace, konieczne jest zabezpieczenie powierzchni, w czym pomocne będą folie malarskie oraz różnego rodzaju taśmy (tynkarskie, malarskie, dwustronne). Równie ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża, które musi być równe, czyste i suche. Ewentualne ubytki należy zaszpachlować – przydadzą się tu pace i szpachle o różnych kształtach i rozmiarach.


Najpopularniejsze narzędzia malarskie to oczywiście wałki i pędzle, które sprawdzą się zarówno podczas pokrywania ścian gruntem i farbą, jak również np. przy tapetowaniu (pędzle tapetowe). Do gruntowania i malowania różnego rodzaju farbami polecamy pędzle ławkowce – szczególnie, gdy zachodzi potrzeba pomalowania dużych powierzchni (warto wówczas wyposażyć się również w kije teleskopowe, które znacznie zwiększą komfort pracy). W przypadku mniejszych powierzchni świetnie spiszą się pędzle angielskie, półangielskie, okrągłepłaskie czy kaloryferowe. Niezbędnym narzędziem malarskim są też różnego rodzaju wałki: oferujemy zarówno gotowe zestawy, jak i sprzedawane osobno rączki i wkłady. Rozbudowana gama kratekkuwet pozwoli z łatwością dobrać produkt do rozmiarów narzędzi. Odpowiednie przygotowanie farb, klejów i zapraw ułatwią różnego rodzaju wiadra i mieszadła, które wyeliminują uciążliwą konieczność ręcznego mieszania.


Bardzo pomocnymi narzędziami podczas remontu czy wykańczania mieszkania będą też wyciskacze do mas silikonowych, uszczelniaczy i klejów.


Oprócz narzędzi glazurniczych i malarskich proponujemy też narzędzia murarskie i tynkarskiesita przesiewowe, różne rodzaje kielni (trapezowe, kątowe wewnętrzne i zewnętrzne, trójkątne, sztukatorskie, zaokrąglone, do fugowania i in.) oraz pace do nakładania i wyrównywania tynków akrylowych/ mineralnych, gładzi wapiennych i cementowo-wapiennych, klejów pod glazurę i terakotę. Z kolei pace z gąbką przydadzą się do sprzątnięcia i zmycia resztek zaprawy czy fug z glazury, przez co są one obowiązkowym narzędziem glazurniczym każdego kafelkarza.