Akcesoria do narzędzia wielofunkcyjnego, zestaw 4 szt. Faster Tools
Kod
6245
Producent

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego marki Faster Tools to komplet 4 sztuk, wymiennych narzędzi ,w tym dwóch brzeszczotów, ostrza półksiężyca i nóża skrobak. Akcesoria posiadają uniwersalne mocowanie, dzięki któremu są one kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku.

53,90 zł

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego, zestaw 23 szt.
Kod
6244
Producent

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego marki Faster Tools, to komplet 23 szt. wymiennych sztuk narzędzi przeznaczonych do prac w remontach domowych oraz w profesjonalnych firmach przemysłowych i rzemieślniczych. Akcesoria posiadają uniwersalne mocowanie, dzięki czemu pasują do większości urządzeń dostępnych na rynku.

55,90 zł

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego, zestaw 4 szt.
Kod
6243
Producent

Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego marki Faster Tools to zestaw 4 sztuk wymiennych narzędzi, współgrający z większością urządzeń wielofunkcyjnych na rynku. Solidnie wykonany komplet ze stali narzędziowej sprosta wymaganiom specjalistów w przemyśle i rzemiośle oraz amatorów majsterkowania.

60,80 zł

Brzeszczot do drewna 20mm - FASTER TOOLS
Kod
4625
Producent

Brzeszczot płaski do metalu marki FASTERTOOLS pozwala na cięcie elementów metalowych przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego. Wykonany ze stali szybkotnącej, doskonały stosunek jakości do ceny.

11,20 zł

Skrobak 52mm - FASTER TOOLS
Kod
4624
Producent

Skrobak do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego marki FASTERTOOLS jest przeznaczony do zdzierania klejów, zapraw, powłok lakierniczych i innych podobnych zastosowań. Doskonały stosunek jakości do ceny.

9,20 zł

Przystawka Delta - FASTER TOOLS
Kod
4631
Producent

Przystawka Delta marki FASTER TOOLS przeznaczona jest do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego oraz do mocowania papierów ściernych.

11,20 zł

Piła bimetal 88mm - FASTER TOOLS
Kod
4629
Producent

Piła bimetalowa wykonana ze stali szybkotnącej marki FASTERTOOLS, przeznaczona do pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym, uniwersalnemu mocowaniu piła może być stosowana w większości marek urządzeń wielofunkcyjnych.

49,60 zł

Piła do drewna 88mm - FASTERTOOLS
Kod
4628
Producent

Tarcza półokrągła do cięcia drewna marki FASTERTOOLS wykonana jest z hartowanej stali węglowej. Pozwala na precyzyjne cięcie elementów drewnianych i plastikowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.`

16,80 zł